Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najwygodniej do exFAT ;)

No właśnie nie do końca tak zawsze. Np. w takim studio jak sformatujesz 64 gb do exFAT to jej nie przeczyta, musi być FAT32 (przynajmniej tak mi się wydaje). A jak jest w ibasso?

 

No i ponawiam pytanie, który program użyć do formatowania. Może być ten z narzędzi administracyjnych Windowsa 7?

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już otworzyli pokaowanie niszcząc je przy okazji mogą mieć problem :(

 

Zgodnie z prawem, nie powinno być problemu

 

"Zgodnie z treścią art. 10 ust. 3 pkt 2 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje wtedy, gdy umowa na odległość dotyczyła nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych, a konsument usunął ich oryginalne opakowanie."

 

Ja właśnie odesłałem swoją kartę, którą kupiłem 5 dni temu (też Goodram w cenie 116 zl). Miałem otwarte opakowanie i po przedzwonieniu do sklepu, powiedzieli, że to nie jest żaden problem.

Edytowane przez AragornBG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba najwygodniej do exFAT ;)

No właśnie nie do końca tak zawsze. Np. w takim studio jak sformatujesz 64 gb do exFAT to jej nie przeczyta, musi być FAT32 (przynajmniej tak mi się wydaje). A jak jest w ibasso?

 

No i ponawiam pytanie, który program użyć do formatowania. Może być ten z narzędzi administracyjnych Windowsa 7?

Na head-fi jest info, że iBasso (zarówno 50 jak i 90) ładnie śmiga na exFAT i dlatego podałem ten format :)

 

Standardowy format z poziomu W7 powinien wystarczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce się zmienić system zapisu plików to owszem - z tego co wiem większość nowych kart, pendrive'ów itp. jest domyślnie sformatowana w systemie FAT/FAT32.

 

Jeśli chcesz pozostać przy FAT/FAT32 to nie ma potrzeby formatować, chyba że to pamięć z drugiej ręki, wtedy wypadało by sformatować, ale jako że mówimy o nówce i docelowo formacie exFAT, to tak - większość nowych kart trzeba sformatować ;)

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej sugestii zwrotu to nie wydo u mnie, po pierwsze kupiłem dawno temu, po drugie kupiłem w sklepie fizycznym, po prostu szkoda trochę ale jak już mam kupione to nie poradzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakąś "znacząca" różnica miedzy tymi kartami za 200pln sandisk a tymi good ram? Rozumiem ze sandisk są szybsze ale czy to ma jakikolwiek wpływ na muzykę z takiego X5?

To jest temat o DX90 a nie o X5 :]

 

Znalazłem fotki porównujące DX50 i DX90

https://www.nhattao.com/threads/ibasso-dx90-may-nghe-nhac-duoc-mong-doi-nhat-cua-hang.2997712/

 

Widać wyraźnie, że dali inne (mam nadzieję że nieco mocniej trzymające) jacki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakąś "znacząca" różnica miedzy tymi kartami za 200pln sandisk a tymi good ram? Rozumiem ze sandisk są szybsze ale czy to ma jakikolwiek wpływ na muzykę z takiego X5?

 

Nie powinno być żadnej różnicy w odtwarzaniu normalnych utworów. Jedynie to ten "niby" transfer.

 

 

Znalazłem fotki porównujące DX50 i DX90

https://www.nhattao.com/threads/ibasso-dx90-may-nghe-nhac-duoc-mong-doi-nhat-cua-hang.2997712/

 

Widać wyraźnie, że dali inne (mam nadzieję że nieco mocniej trzymające) jacki.

 

 

 

Tak wiadomo od jakiegoś czasu że DX90 posiada "custom" jack oraz przyciski. Na HF jeżeli ktoś śledzi jest sporo mini recenzji oraz nawet nowy temat wydzielony z tego głównego który ma zawierać tylko recenzje, porównania itp. Jednak należy patrzeć z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecin Co masz na myśli pisząc "custom"?

 

W sumie nie wiem dokładnie o co im chodzi z "custom" jack, ale domyślam się że chodzi o jakieś autorskie iBasso, na zamówienie. Wszędzie powtarzają na forach "custom jacks" i właściwie nie ma żadnych konkretów. Trzeba by zapewne zapytać u źródła.

Tak czy inaczej wyglądają bardzo solidnie, a i pierwsi posiadacze chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności