Skocz do zawartości

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

No tak :) O dx 50 jest temat. Bardzo ważna jest szybkość przesyłania danych i szukam playera z 3.0. Szkoda :/

 

NIe. O DX90. A w ogóle istnieje taki z 3.0?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no różnica jest większa, ok. 4-krotnie szybciej, jeśli mówimy o samym porcie USB.

 

Ja 32GB muzyki przez DXa zgrywałem prawie godzinę. Ale co Ci da samo 3.0 w playerze, skoro prędkość zapisu karty Cię ograniczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

First world problem. Rozumiem wyciąganie karty z x5 jak się nosi w silikonie, ale chyba z dx90 tak jak z dx50 jest to zrobione (not sure)

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to szukanie sobie problemu na siłę. Przecież nie ma na rynku odtwarzaczy pod USB 3.0. A po drugie wcale tak pięknie nie leci, jak jest na papierze. Za chwilę się okaże że nie ma SSD w środku to nie kupuje.

 

A przecież wystarczy czytnik kart USB 3.0, przynajmniej nie stracisz milionów gdyby się okazało że jednak nie warto ;). Najprostsze rozwiązania są zazwyczaj najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie chodzi o brak kasy - wystarczy realne myślenie. Dla wielu to nadal duży wydatek. Sam często jak na cos nie mogę sobie pozwolić z różnych przyczyn szukam wad. Nawet tych wydumanych :)

Szkoda, może sie zdecydujesz na coś innym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ja wole powiedzmy 3 wolniejsze karty po 64gb i mam z bani a czy to mnie sie bedzie kopiowac godzine dwie czy czy to egal w sumie. Final jest taki ze nawet jak by bylo usb 3.0 to koszt takiej karty ktora ma zapis na odpowiednim poziomie to pewnie z czysta wiec imho bez sensu bo lepiej miec wiecej pojemnosci za te same kase, ale co kto lubi. Takie jest moje zdanie. No i przy okazji Wojtek wytknal najwieksza wade playerka brak radia definitywnie go skresla z kregu zainteresowan. Co z tego ze w obrebie europy sensownych stacji rsdiowych jak na lekarstwo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby kosztował tyle co Clip Zip :lol:

Ale fakt faktem, lubiłem moje C750H właśnie za to, że mogłem słuchać na dwóch parach słuchawek :) w DAPie/ampie portable też bym się za takie coś nie obraził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby kosztował tyle co Clip Zip :lol:

Ale fakt faktem, lubiłem moje C750H właśnie za to, że mogłem słuchać na dwóch parach słuchawek :) w DAPie/ampie portable też bym się za takie coś nie obraził

 

Fiio E07k? Nie wiem jak inne urządzenia od Fiio ale ten posiadał 2 wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nikt nie przeoczył, w okazjach wrzucili linka do karty GoodRam 64GB za 59zł z x-kom.pl

 

http://forum.mp3store.pl/topic/35465-okazje-z-allegro/?p=1073950

 

W sam raz do DX'a!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności