Skocz do zawartości

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Down32-> Super wypasione foczki zwykle też są wymagające i miewają fochy, ale jak tylko przełamie się pewne opory i bariery, to przyjemność "konsumpcji" jest bardzo duża. To samo najwyraźniej tyczy się AK240 i trzeba mu to wybaczyć (za doznania dźwiękowe) ;)

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzadzenie, ktore nie potrafi odczytac karty innego producenta wykonane mniej wiecej wg jednego standardu to urzadzenie wadliwe. A do tego jak to urzadzene najdrozsze na rynku w tym segmencie to jest to wtopa na maksa.

A mnie tam to nie przeszkadza. Nie do przyjęcia jest natomiast, jakby AK240 wyłączał się nagle (lub zawieszał) podczas odtwarzania muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Czy któryś z bardziej zaawansowanych Użytkowników AK240 może mnie oświecić w kilku kwestiach?!

1. Czy istnieje inny niż poprzez WI-FI sposób aktualizacji softu, i czy w ogóle można wrócić do poprzedniej wersji, gdy najnowsza nie będzie mi odpowiadać?

2. Czy na stronie Producenta znajduje się jakakolwiek informacja o pojawieniu się nowego oprogramowania oraz jakie zmiany ono ze sobą niesie?

I jeszcze jedna zagadka, z którą się zmagam. Dziś, po zainstalowaniu aktualizacji 1.17 wszedłem w ustawienia „EQ” (którego na co dzień nie używam), chcąc wywołać jakieś predefiniowane ustawienia w sekcji „PRO”, bo jeśli dobrze interpretuję zapis w instrukcji i info na stronie A&K, takie powinny się tam znaleźć, ale niestety zakładka „PRO” u mnie się nie rozwija.

P.S.

Jeśli się nie mylę w nowym sofcie, w sekcji equalizera pojawiło się ustawienie dla słuchawek AKT5P.

To chyba nowość od A&K? Czy Komuś wiadomo coś więcej na temat tego sprzętu – może jest już recenzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz_J-> Wprawdzie nie jestem "bardziej zaawansowanym użytkownikiem AK240" (rozbawiłeś mnie tym stwierdzeniem :lol:), ale wydaje mi się, że soft AK240 można zaktualizować tylko przez Wi-Fi, bo w przeciwnym razie np. użytkownicy moim zdaniem sporo gorszego AK120 II mogliby go sobie zaktualizować do AK240 i mieliby 3.500 zł w kieszeni na wakacje na Bora-Bora (z bara-bara włącznie) ;)

Nie znalazłem na stronie producenta informacji odnośnie aktualizacji softu. Po prostu sprawdzam ewentualną dostępność aktualizacji co 2-3 dni przez połączenie z Wi-Fi.

U mnie również zakładka PRO jest niemodyfikowalna, ale nie potrzebuję EQ używać, więc mam to głęboko w tej części ciała, do której światło nie dochodzi ;)

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szykuje się nowa wersja AK240SS w sumie zmiany estetyczne ale w tym

"Clearer and more focused sound, never experienced from the AK240" - troche marketingowy bełkot z facebooka

 

http://www.head-fi.org/t/704698/the-astell-and-kern-ak240-impressions-thread/1890#post_11248222 tu troche więcej info. Ale ogólnie, chyba skonczyły się AK sensowne pomysły na poprawianie tego grajka a MSRP na Europe 3.200 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności