Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie moge dodać ze 240ss jest świetne jak na portable. Genialne holo oraz kontrola basu. Detalicznie i czysto przy czym nadal muzykalnie. Cena jednak niezmiennie abstrakcyjna. Skoro zx2 to 4k pln to za 240ss bym dał te 5-5.5k. Ale pozycjonowanie na rynku maja jakie maja i strategie najdroższych grajków działa wiec 15k jest właściwe".

M.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Polecam połączyć je z odtwarzaczem AK, na kablu zbalansowanym. Sprzęt AK wymaga jednak synergii, przekonałem się o tym podczas testów. Grały znakomicie już na AK120II, a tutaj jest jeszcze lepiej. Poza tym, trzeba je trochę wygrzać. To co mnie w nich denerwuje, to trochę odstający kabel za uszami. Musze pomyśleć o czymś, co go odpowiednio usztywni. Na szczęście jest odpinany, więc można w razie czego wymienić na coś innego...

Edytowane przez Hubson1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pisanie dla mnie brzmiały tak a dla mnie inaczej, nie ma większego sensu. Każdy ma inne ucho i inaczej reaguje na dźwięki. To co dla jednego może być kupą, dla innego będzie brzmiało super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak nie ma sensu pisanie ze z AK to inne sluchawki i ze w parze AK jest super. Fakt ze oba urzadzenia sa tak pofalowane ze razem uzupelniaja swoje braki, ale jednak jak komus te sluchawki nie siadly na porzadnym playerku to na AK tez nie siada.

Dla mnie jest to fajne granie w przedziale do 1k pln i nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, to że Tobie ich brzmienie nie odpowiada, nie oznacza że innym ma również przeszkadzać. Tak samo co do "porządnego" playerka. Testowałem tak zachwalane przez wszystkich The Bit Opus #1 oraz Colorfly C10 i nie pasi mi to w żaden sposób. Nie tylko od strony dźwięku, ale samej wygody użytkowania czy systemu. Dlatego nie ma sensu pisać, że jak komuś odpowiada AK to przepłaca za dziadostwo. Widocznie ja to "dziadostwo" lubię i mi odpowiada. Nie wiem, widocznie się nie znam i lubię chłam... :)

Edytowane przez Hubson1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwieścieczterdziestka fajnie gra z ath r70x. Ale jakie kuku wyrządza etymoticom. Karykatura dźwięku. W plebiscycie na antysynergię u mnie absolutny top. Niby wszystko gorzej, ale wolę je zdecydowqnie bardziej z clipa sport. Za to z r70x i pro330 v2 to było kurde coś.

Do momentu aż pojawił się dx80...a potem poznałem xDuoo X3 :D

Ale przyznać muszę że 240 podobać się może. Efekciarska jest. I wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, to że Tobie ich brzmienie nie odpowiada, nie oznacza że innym ma również przeszkadzać. Tak samo co do "porządnego" playerka. Testowałem tak zachwalane przez wszystkich The Bit Opus #1 oraz Colorfly C10 i nie pasi mi to w żaden sposób. Nie tylko od strony dźwięku, ale samej wygody użytkowania czy systemu. Dlatego nie ma sensu pisać, że jak komuś odpowiada AK to przepłaca za dziadostwo. Widocznie ja to "dziadostwo" lubię i mi odpowiada. Nie wiem, widocznie się nie znam i lubię chłam... :)

Oczywoscie ze nie oznacza.

Jednak w pewnych aspektach technicznie nazwijmy nooo odstaja...

AK onslugowo fakt calkiem spoko. Ale jak wyzej, dzwiekowo nie jest to cud swiata i konkurencja nie odstaje a wiele przewyzsza. Wiec uwzgledniajac cene dla mnie to sie robi po prostu nieoplacalny zakup.

Bo tak jak poszesz to dla mnie. Tak samo podkreslmy ze dobre dzwiekowo sa po prostu dla Ciebie... a nie ogolnie.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak pisałem, to że Tobie ich brzmienie nie odpowiada, nie oznacza że innym ma również przeszkadzać. Tak samo co do "porządnego" playerka. Testowałem tak zachwalane przez wszystkich The Bit Opus #1 oraz Colorfly C10 i nie pasi mi to w żaden sposób. Nie tylko od strony dźwięku, ale samej wygody użytkowania czy systemu. Dlatego nie ma sensu pisać, że jak komuś odpowiada AK to przepłaca za dziadostwo. Widocznie ja to "dziadostwo" lubię i mi odpowiada. Nie wiem, widocznie się nie znam i lubię chłam... :)

Oczywoscie ze nie oznacza.

Jednak w pewnych aspektach technicznie nazwijmy nooo odstaja...

AK onslugowo fakt calkiem spoko. Ale jak wyzej, dzwiekowo nie jest to cud swiata i konkurencja nie odstaje a wiele przewyzsza. Wiec uwzgledniajac cene dla mnie to sie robi po prostu nieoplacalny zakup.

Bo tak jak poszesz to dla mnie. Tak samo podkreslmy ze dobre dzwiekowo sa po prostu dla Ciebie... a nie ogolnie.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak dla mnie Hubson napisał dosyć dosadnie co o tym myśli. Słuchaj sam i pozwól słuchać innym. Miej swoją opinię i pozwól mieć innym własną. Jeśli mu się podoba ten sprzęt, obojętnie jaki by nie był, ma do tego prawo. Daj więc sobie na wstrzymanie i nie zachowuj się jakbyś był w grupie uprzywilejowanej, która ma wyłączny monopol na prawdę objawioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee? To w tym aspekcie przeciez sie,zgodzilismy.

To ja nie moge napisac dosadnie co ja mysle zwlaszcza ze podmreslam ze to moje opinie a nie prawda objawiona?

Evil, taka ingerencja to jednak odbieram Twoje zachowanie jakbys byl w grupie uprzywilejowanej. Nikt tu madiacji chyba nie,potrzebuje a i regulaminu zlanania nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając, że bardzo trudno jest się w tym wszystkim rozczytać, odpowiem:

 

Możesz, robisz to usilnie w każdym niemal wątku o A&K przy jednoczesnym częstym zwracaniu Ci na to uwagi, także możliwość wyrażania swojej opinii to jedno, a stręczycielstwo aż do przesady to drugie. I tyczy się to obu stron barykady.

Moderacja jest właśnie taką grupą, jakbyś nie zauważył, więc zostaw proszę ocenę potrzeby mediacji i kwestii regulaminowych odpowiednim osobom. Plus nie ingerowałem w ani jeden post w tym temacie, a jeśli masz na to jakiekolwiek dowody, zapraszam do działów administracyjnych, byle bez offtopu w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja pialem ze ingerowales w post?

Mialem te sluchawki mialem ten odtwarzacz to sie wypowiadam...

Nie wiem czemu nie mam prawa i nie wiem czemu to zasluguje ma zwrocenie mi uwagi. Jak sie z kims nie zgadzam to ripostuje. Zauwaz to samo robie w watku pm3. W watku ak300 wyrazalem zainteresowanie. W tym wyrazam opinie sprzeczna z przedmowca zgodnie z moimi testami a nie widzimisie.

Wiec prosze bez dopowiadania sobie ze cos usilnie robie o ak.

Wiec wlasnie bez offtopu bo nadal nie widze potrzeby wkroczenia w nasza dyskusje... serio i bez zlosliwosci.

Wodocznie troche inaczej widzimy role moderacji.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak graja TE ak t8ie. Ostatnie jakie dostałem były dramatem jakimś. Słuchawki za 50pln potrafią zagrać lepiej.

M.

Tutaj bolączką są tipsy, trzeba poświecić trochę czasu na złapanie seala. Ja tego seala mam, ale na początku tez miałem zonka jak to kiepsko gra. Trochę kombinacji i teraz to jedne z moich ulubionych doków. Wcale nie trzeba mieć pod nie AK playera'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trzy sztuki tych bayerow. Pierwsze dwie padły. Trzecia kupiona w polszy grała fatalnie i zgoła inaczej niż te poprzednie. Dałem im sie wygrzać i testowałem z wieloma playerami. Było bardzo źle. Dlatego podkreśliłem słowo TE. By byłem ciekaw dokładnie tej pary. Dla mnie te bayery( w strojeniu z pierwszej sztuki) to najfajniejsze dynamiki jakie chyba są.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Daj znać jak graja TE ak t8ie. Ostatnie jakie dostałem były dramatem jakimś. Słuchawki za 50pln potrafią zagrać lepiej.

M.

Tutaj bolączką są tipsy, trzeba poświecić trochę czasu na złapanie seala. Ja tego seala mam, ale na początku tez miałem zonka jak to kiepsko gra. Trochę kombinacji i teraz to jedne z moich ulubionych doków. Wcale nie trzeba mieć pod nie AK playera'

Pelna zgoda, seal to podstawa. Bez zlapania byly tragiczne po zlapaniu tak jak ponizej bo...

Barwowo to tez jedne z moich ulubionych dokow rowniez ale w kwestii holografii, separacji instrumentow jak i poszczegolnych dzwiekow to sa to sluchawki ktore nawet w kategorii do 1k pln mialyby problemy. Stad uwazam ze jakosciowo to sredniaczki i da sie znalezc taniej i lepiej.

I wlasnie ak player nie wnosi tu roznic ktore nie bylyby do pominiecia, acz z ak380 sie uzupelnialy fajnie.

 

Jesacze z tym sealem problem ze latwo moje ucho go gubilo i zupelnie nie nadawaly sie do sluchania w ruchu wiec jak na doki to zonk.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności