Skocz do zawartości

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Pomiary wykazują, że jedno i drugie do przodu jeździ, ale wykresy wszystkiego pokazać nie są w stanie!

 

A żeś się uczepił tych wykresów. :) określenie "wykres" stało się tu jakimś ogólnym (złym) określeniem nauki? :) Tak to brzmi, jak gdyby wiedza naukowa w audio to wykresy FR. (a w motoryzacji, czy jadą do przodu..... muszę Ci powiedzieć, że tam wylicza się niemal wszystko) No tak nie bardzo niestety, bo nie dość, że mierzy się i wylicza różne rzeczy (wykres niepotrzebny!), to i dźwięk się bada (chociażby ADSR), o całej elektronice i jej wpływie nie wspomnę. Najpierw trzeba wiedzieć jakie wyliczenia co reprezentują.

 

Zapytasz, czy z wykresu można powiedzieć, co gra lepiej? Jeżeli rozumiesz, co pokazuje określony pomiar, to jesteś w stanie wyciągnąć określone wnioski. I tak, wolę popatrzeć na gamę pomiarów i zrozumieć je, niż czytać poezję audiofilską i wyobrażać sobie, co autor miał na myśli i jak ja to mogę odbierać... czy coś lepsze czy nie. I tak kupię to, co mi się spodoba, ale wcale nie oznacza to, że wyliczenie czegośtam będzie jakimś fałszywym złem.

 

Napisałem to tylko dlatego, że wydaje mi się, iż tworzy się tu stereotyp -nauka i cyferki są złe, albo "pierdzielnijmy im wykresik hyhyhy".

Kończę OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - nie jechałeś Maybachem? Nie wypowiadaj się na jego temat. Wypowiadaj się na temat Focusa, jeśli nim jeździsz. Pomiary wykazują, że jedno i drugie do przodu jeździ, ale wykresy wszystkiego pokazać nie są w stanie!

 

Zapominasz, że są wśród nas osoby, które słuchały kałachów i uznały je za kompletnie nie opłacalne. Czy AK240 będzie lepszy czy inny tego nie wiemy, ale to co prognozujecie zakrawa o głęboko posuniętą ignorancje.

 

Ja też już kończę rozmowę, bo za duży OT się zaczyna robić.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xar rozumiem, że na podstawie danych o których piszesz, dokonujesz wyboru sprzętu audio? Mi nie chodzi o to, żeby dokonywać wyborów na podstawie czyichś recenzji i opinii, chodzi tylko o to, żeby samemu posłuchać. Wracając do tematu, nikt jeszcze nie słuchał tego mega kalacha ale niektórzy już wiedzą, że nie warto. <br /><br />@MrBrainwash - moje wpisy są poza tematem kałacha, piszę raczej o Twoim podejściu. A że nie warto? Ja myślę, że warto zatrzymać się na Taczce i o2 jako referencji... Na bank przecież nie gra to dwa razy gorzej od kałacha, a kosztuje 10 razy mniej. Pisałeś wcześniej coś o chlebie - można się oczywiście, najeść takim krojonym biedronki, ale niektórym nie wiedzieć czemu - nie smakuje i wolą dać 5 czy 10 zeta za pół kilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy AK240 będzie dostępny do odsłuchu w MP3store ? Rozumiem, oczywiscie,że na złotym łańcuszku i w towarzystwie ochroniarza :). W tym celu Kurop moze zatrudnić swoją sąsiadkę z telefonów (Pozdrawiam !) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza Ci? Zagraża społeczeństwu? Wydaje pieniądze na które ciężko pracowałeś?

Jak czujesz tak silną potrzebę niesienia pomocy i uszczęśliwiania innych na siłę, to się zapisz na jakiś wolontariat na odwykówce albo w zakładzie karnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym prośbę - powróćcie do tematu, bo przez ostatnie 2-3 strony nie można tu przeczytać nic innego jak "Tylko głupi kupi AK240", "Jesteś biednym Polakiem -cebulakiem, więc cicho" i tak dalej. A nagrody w tym temacie zostaną rozlosowane jak tylko będę miał chwilkę czasu go wyczyścić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie koniec marudzenia. Żyjemy w Polsce więc czas sprzedać nerkę, kawałek wątroby, trzustkę i zakupić najnowsze dzieło Astell&Kern'a.

A tak na poważnie swoją drogą ciekawa możliwość - zakupić urządzonko mieszczące się w dłoni o mocy dobrego domowego toru. Nie mniej jednak ciekawe czy po pierwszej aktualizacji oprogramowania dodadzą opcje wiązania krawata i usuwania ciąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności