Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

może to będzie wersja dla ubogich i jakiś budżetowy grajek ;>

jakby był dla biedaków to by się nazywał 50/60 czy coś takiego

choć mogli by zrobić coś takiego za ~1k ale wtedy cała hajendowość schodzi na psy

 

Dla ubogich nazywał by się Pepesza 102. :)

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobią nic poniżej AK100. To by uczyniło klub posiadaczy kałaszków mniej elitarnym. Ale jeszcze nie słyszałem złej opinii o kałachach, więc niech robią swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

może to będzie wersja dla ubogich i jakiś budżetowy grajek ;>

jakby był dla biedaków to by się nazywał 50/60 czy coś takiego

choć mogli by zrobić coś takiego za ~1k ale wtedy cała hajendowość schodzi na psy

 

Dla ubogich nazywał by się Pepesza 102. :)

 

Pepesza dobra broń - strzela "o gdzieś, w tamtym kierunku" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie to. Plakaciki, "trzymanie w napięciu", zapowiedzi jak gdyby miał mieć generator zimnej fuzji, procesor kwantowy i nadprzewodniki. Ale pewnie tyle będzie kosztował...

Nadprzewodniki już mamy, ale generatora zimnej fuzji i procesora kwantowego szybko bym się nie spodziewał :<

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis - nie jęcz.

 

Taka reklama to teraz norma w czasach Fejsbuka i konkurencji "co rok prorok". A u niespełnionych posiadaczy Clipów Plus wzbudza od razu hejt ( to też znak czasów). Wybaczcie tą złośliwą ironię. Jest tyle fajnych dapów i jest czego słuchać. Nie odpowiada cenowo to nie bierzemy. Zjechaç możemy co§ co poznamy i stwierdzimy że dżwiękowo jest do d...

 

A ceny ? Apple dał tu przykład jak z niczego elitę zrobić. Paměętacie irivery serii Hxx ? Drożyzna. A teraz każdy to muzeum w domu ma lub miał i cieszy sěę jego dźwičkiem. Za 20 lat kałachy będą się kurzyły u naszych wnuków w szufladach ;)

 

A reklama spełniła swoje zdanie. Mamy o niej wątek.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...jak tu napisać poprawnie politycznie by się zaraz gromy nie posypały :)....Wiem....Myślę, że trzeba zaczekać, aż iRiver zaprezentuje swój nowy model i ew. wtedy będziemy dyskutować czy to ma sens, no i oczywiście żeby go ocenić trzeba będzie go posłuchać.

 

Mi też osobiście nie odpowiada takie sztuczne budowanie napięcia jakbyśmy mieli oczekiwać na ósmy cud Świata (a toż to tylko odtwarzacz muzyki), niemniej jednak takie są teraz realia marketingowe...nie wiem, może jest jakaś grupa, do której to trafia.

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, prawda :). Ale ja przynajmniej pamiętam czasy kiedy nawet muzyka pop była dość ambitna... A rock święcił triumfy, elektronika była klasyczna, New Romantic snuł się z głośników radia nastawionego na Trójkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to ! I Depeche Mode, OMD, Kraftwerk, Tangerine Dream, Sisters of Mercy, Europe, Accept, Iron Maiden, AC/DC, Visage, audycje Beksińskiego, Fabiańskiego, Niedźwieckiego...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie a Ty chyba jestes w podobnym wieku co Ja. Ja pamietam kasety manetofonowe, europe, modern talking, whitne houston (w sensie ich poczatki).

To ja taki stary jestem, kuffa mac ... :/ początki Huston hmm na szczęście to juz nie mój etap :) uff

 

AKxxx ma być co raz bardziej elitarny, bo i na to znajdą się chętni więc firma z tego korzysta.

Zaraz wyjdzie ze AK100 to masówka - będzie deko wstyd to nosić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności