Skocz do zawartości

Smartfon do 1000-1100 zł z dobrym dźwiękiem


etan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak w temacie.

 

Poszukuję smartfona do 1000-1100 zł, nowego z dobrym dźwiękiem zarówno na słuchawkach jak i na głośniczku (ta wiem, że to trochę absurd, ale powinien grać lepiej od konkurentów z tej półki cenowej).

 

Do tego, żeby miał dobry aparat, który robi w miarę przyzwoite zdjęcia.

 

Wyświetlacz min. 4.5"

 

Myślałem nad Nexus 4 ze względu na niebrandowane update'y wprost od google no i parametry. Co do dźwięku i aparatu słyszałem, że to 1sze jest niezłe, aparat ma różne opinie, ale raczej nie są najlepsze.

 

Oprócz tego Xperia SP wchodzi w grę.

 

Macie jakieś propozycje?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz porównanie aparatów nexusa, xperii sp i lumii 920, o której się mówi, że ma najlepszy aparat w tej kwocie. nie wiem, jak dźwiękowo stoją te smartfony z andkiem, bo zwyczajnie ich nie słuchałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze grających androidów w tej kwocie: Galaxy S3 oraz HTC One S (ale ten ma mniej niż 4,5''). Generalnie to większość telefonów z SoC na Snapdragonie S4 (lub nowszym) gra bardzo dobrze o ile producent nie zepsuł tego swoim softem. Snapdragony z serii 600 i 800 grają już bajecznie ale nie kupisz takiego smarta w tej cenie.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z dobrze grających androidów w tej kwocie: Galaxy S3 oraz HTC One S (ale ten ma mniej niż 4,5''). Generalnie to większość telefonów z SoC na Snapdragonie S4 (lub nowszym) gra bardzo dobrze o ile producent nie zepsuł tego swoim softem. Snapdragony z serii 600 i 800 grają już bajecznie ale nie kupisz takiego smarta w tej cenie.

Dlaczego stawiasz tutaj HTC One S jako lepiej grający smartphone? Mam nadzieję, że nie przez beats audio. Sam mam HOSa i tą jakże ciekawą funkcję mam zawsze wyłączoną jeżeli już przyjdzie mi słuchać muzyki z telefonu. Słuchając na PowerAMPie wyskakiwał komunikat, że funckja Beats Audio nie będzie działać poprawnie, nie wiem czy to spowodowane było formatem FLAC czy czymś innym ale na zykłych formatach działała. Jedank z czystym sercem nie polecam używania tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio w One S to nie tylko Beats. W środku siedzi chip Qualcomma, WCD9310, znany przede wszystkim z HTC One/One Mini. Z tego, co wiem, HOS ma również podobny do One/One Mini układ wzmacniacza w klasie D (czyli dobrze dobrany do smartfona), aczkolwiek nie jest to potwierdzona informacja. Gra bardzo dobrze, bezpośredniego porównania z One nie miałem, ale z pamięci mogły to być te same układy.

 

Wadą One S jest nieszczególny aparat i brak wsparcia (powinien na nim śmigać najnowszy Sense, ponieważ One Mini ma podobną moc obliczeniową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam i używać HTC One E8 (H/W jak M8).

 

Użyłem do słuchania ok dwóch razy - nie gra tragicznie, ale mój touch drugiej generacji wgniata go w ziemię.

 

 

 

Edit:Sorry za wykop, ale szukam informacji o jakości gry smartfonów, zwłaszcza iPhonów w relacji do iPodów i uznałem ze może komuś przyda się moja wypowiedź.

Edytowane przez Kiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności