Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacze słuchawkowe część 1 – Xonar U7, Xonar DG i FiiO E12


iDaft

Rekomendowane odpowiedzi

001_filtered.jpg

Słuchacze często nie zdają sobie sprawy jak ważny na efekt końcowy jest cały tor audio. Słuchają muzyki z topowych modeli słuchawek podpiętych pod przedmioty codziennego użytku – telefony, komputery, tablety, a nawet radia samochodowe. Nieświadomie marnują przez to potencjał słuchawek i dziwią się, czemu ich nowe, tak chwalone nauszniki grają tak kiepsko. Zupełnie nie liczą się z tym, że dobre przetworzenie muzyki nie jest taką prostą sprawą i nie wystarczy zwykła „empetrójka”, żeby poczuć się jak na koncercie Georga Bensona. Aby uświadomić Wam jaki wpływ na brzmienie ma zastosowanie „wzmocnienia”, przygotowaliśmy serię artykułów. W pierwszej części przetestowaliśmy urządzenia z trzech różnych półek cenowych...

... po więcej zapraszam na http://tnij.org/o9qqrv8 :)

Podziękowania dla maciux za fotki E12.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales moze okazje porownac z nowa wersja e12 na opa1611?

Gdyz ja recenzowalem wlasnie ta wersje. Tez bardzo pozytywne wrazenia.

Acz ciekawia mnie wlasnie roznice...

Miales moze okazje porownac z nowa wersja e12 na opa1611?

Gdyz ja recenzowalem wlasnie ta wersje. Tez bardzo pozytywne wrazenia.

Acz ciekawia mnie wlasnie roznice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona byla limitowana chyba. Trzebabylo sie na nia zapisywac. Z tego co wiem sa stoliki i dostajesz zestaw opow do samodzielnej zabawy.

 

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 4

 

 

Reszta bebechow ta sama

 

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hp100 obiektywnie mowiac najlepiej zagral z mojego testu. Ale stacjonarka jeszcze bardziej nadala zycia tym sluchawkom. Ja je uwazam za nieco suche... I im lepszy wzmak tym bardziej z tego wychodza. Mi sie smsl sap4s podobal ale to juz przez ingerencje w dzwiek - faworyzowanie dolnych rejestrow i dociazenie. Zwlaszcza patrzac na cene tego ostatniego :)

 

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, ze SMSL nie ma czego szukać przy E12, a szkoda. FiiO to taka cegielka, a nie mam w spodniach miejsca na cegły. ;)

 

Niedługo dostanę jeszcze do recki Xonara STX, ale muszę się zastanowic jeszcze nad dwoma innymi. W sumie sprawdziłbym Prodigy Cube, ale nie wiem co jeszcze. Mało jest wmzakow ogólnodostępnych. :/

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac bezwzglednie to smsl sie nie umywa. Planowalem zakup smsl ale uznalem ze nie da mi w moich zestawwch praktycznie nic. Za to fiio to inna bajka. Dlatego zostal :)

 

Ale w innych zestawach, przy potrzebie ocieplenia, dociazenia i przy akceptacji jego malych wad to w tej cenie smsl jest fajna propozycja. Do imoda bym go bral na start. Do dobrego grajka z w miare wporzo wbudowanym ampem sie natomiast nie nada...

 

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności