Jump to content

Recommended Posts

Posted

W foobarze prawyklik na utworach i wybranie odpowiedniej opcji z menu. Na co sobie utrudniać życie? :P

jak się ma wtyczkę :P

Posted

dogranie darmowej wtyczki do posiadanego już programu nie powinno stanowić większego problemu dla przeciętnego użytkownika tego forum

 

 

 

 

mi ten plugin nie działa:

 

This foobar2000 component has an expiration date set to 1 September 2011. Around this date the Pleasurize Music Foundation has planned an update for the Dynamic Range Meters and the foobar2000 component. These releases will have an updated algorithm for the DR metering.

 

Please update this component. The latest information can be found on the website www.pleasurizemusic.com.

Posted (edited)

A jaką masz wersję foobara i DR? U mnie na foobarze 1.2.9 działa wersja DR 1.1.1. Przez install nie możesz tego w ogóle wrzucić?

 

edit.

Wrzuciłem w załącznik paczkę do wklejenia do Foobara z instrukcją (bez instalowania).

Sprawdźcie czy działa, to z mojego programu.

 

/Nie ma sprawy:) To dobrze, że działa.

do foobara DR.rar

Edited by kamil3762
Posted

ja nie szukałem bo byłem pewny że nie może być a jednak :)

działa rewelacyjnie.

IMO wystarczy sugerować się tym co pokazuje replaygain.

Spadek dynamiki w 99% związany jest z głośnością nagrania, im niższe replaygain tym niższy DR

gain: -11 dB daje gdzieś DR5

Posted

Oj z ostatnim stwierdzeniem chyba się troszkę zapędziłeś :> Dodatni gain nie gwarantuje wysokiego DRa i vice versa, więc warto znać obie wartości.

napisałem że 99% ;)

w muzyce popularnej/komercyjnej nie spotkałem się by było inaczej.

  • 12 years later...
Posted

Apka do mierzenia DR w czasie rzeczywistym :))

 

Zrzut ekranu z 2026-01-30 10-21-44.png

Posted
24 minuty temu, hibi napisał(a):

Apka do mierzenia DR w czasie rzeczywistym :))

 

Zrzut ekranu z 2026-01-30 10-21-44.png

Wrzucisz linka? Nazywa się Easy Effects? Jest tylko pod Archa czy są wersje pod Fedorę lub Ubuntu?

Posted (edited)

Tak nazywa się Easyeffects + wtyczka w zakładce efekty - Miernik poziomu.

Czy jest trzeba samemu sprawdzić. Mam na opensuse i archu.

Link do czego ? :) 

~ sudo apt install easyeffects

   sudo dnf install easyeffects ;)

Pod window$a oryginalnaautorska apka chyba 150$

Edited by hibi
  • Like 1
Posted
28 minut temu, hibi napisał(a):

Tak nazywa się Easyeffects + wtyczka w zakładce efekty - Miernik poziomu.

Czy jest trzeba samemu sprawdzić. Mam na opensuse i archu.

Link do czego ? :) 

~ sudo apt install easyeffects

   sudo dnf install easyeffects ;)

Pod window$a oryginalnaautorska apka chyba 150$

Dzięki, sprawdzę w repo czy coś takiego jest. Chodziło mi głównie o nazwę. Jak się przeloguję na linuxa to poszukam. :) 

Posted (edited)
W dniu 30.01.2026 o 11:34, BearPL napisał(a):

Dzięki, sprawdzę w repo czy coś takiego jest. Chodziło mi głównie o nazwę. Jak się przeloguję na linuxa to poszukam. :) 

Jeszcze wgraj paczkę lsp* 

Linux Studio Plugins

Edited by hibi
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy