Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne/wokółuszne do 400 zł


123abc

Pytanie

Witam, poszukuję słuchawek nausznych do 400 zł. Będą używane głównie w domu, również z komputerem (przydałoby się, by z grami również jako tako dawały radę). Po kupnie dokanałowych JBL J33 dość mocno przyzwyczaiłem się do ich dźwięku (głęboki mocny bas, wysoka góra) i reszta domowych słuchawek (tj. Sony MDR-ZX600 i Razer Kraken, btw. oba na sprzedaż) brzmi płytko, więc zależy mi na czymś co będzie grało podobnie do wymienionych JBL. Słucham głównie rocka, rapu, elektroniki, muzyki klasycznej i czegoś spokojniejszego np. w stylu Stinga.

Zastanawiałem się nad JBL J55, J88 i AKG K619. Dane mi było przesłuchać tylko dwa modele z wymienionych tj. J55 oraz K619 w media, i jak za tą cenę nie są jakieś rewelacyjne, J55 sa kompletnym przeciwieństwem dokanałówek, bas był średni a góra przytłumiona (możliwe, że nie były wygrzane, gdyż całkiem niedawno pojawiły się w media w Lublinie a nie są non-stop podłączone do żadnego odtwarzacza), natomiast AKG grały wysoko, lecz bardzo płytko, do tego dochodzi beznadziejna jakość wykonania (nie powaliły mnie w sklepie, a opinie na forum tylko potwierdziły moje przeczucia). Spodobał mi się za to dźwięk Sony MDR-1R oraz (o dziwo) Beatsów Mixr, ale to nie ta półka cenowa. Pozostają tylko JBL J88, lecz nie znalazłem żadnej sensownej opinii dotyczącej ich dźwięku po dłuższym użytkowaniu.

Tak więc jakie polecilibyście słuchawki w tej cenie pasujące do moich kryteriów? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności