Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Kacper022

Pytanie

Witam.

 

W celu zachowania przejrzystości postaram się odpowiedzieć na pytania z podklejonego tematu.

 

 

 

Ile masz do wydania?

 

-> Planuję zamknąć się w kwocie 300zł.

 

Wymagania dotyczące typu konstrukcji:

 

-> Nausze, zamknięte. Dobrze izolujące hałasy z zewnątrz.

(Patrz zdjęcie w ostatniej zakładce, taka konstrukcja, nie jakieś giganty)

 

Sprzęt, którego używasz (w miarę możliwości mile widziana jest jego charakterystyka brzmienia):

 

-> Muzykę odtwarzam ze smartfona LG L9

 

Jakiej słuchasz muzyki (gatunki, ew. zespoły, przeciętna jakość plików):

 

-> Trochę tego sporo. Dubstep, rock, metal, rap, house, czasami jakieś disco polo, eskowe hity itp. Generalnie wszystkiego po trochu.

 

Miejsce/a odsłuchu; istotne mogą się okazać warunki takie jak głośność otoczenia itp.

 

-> Dom

Tramwaj / autobus / pociąg -> dobra izolacja hałasu

Miasto -> W centrum cicho nie jest..

 

Doświadczenia ze sprzętem:

 

Jedyne doświadczenie ze słuchawkami jakie posiadam to Soundmagic P30.

 

soundmagic-p30-black-folded.jpg

 

Strasznie mi się one podobały. Kupiłem je równo rok temu, były wygodne, miekkie poduszki, dobrze izolowały od otoczenia, miały dobry, wyrazisty bas, były idealne prawie pod każdym względem. Miałem tylko jedno "ale", co do konstrukcji. Nie wydawały się zbyt solidne. I tak po 3 miesiącach kumpel zahaczył mi o kabel i powstało pęknięcie na połączeniu pad - pałąk. Niedługo potem do końca się rozleciały...

 

edit

 

Jeszcze miałem na uszach AKG 518DJ. Były wg mnie trochę niewygodne (twarde poduchy) i miały przesadzony bas, ale pewnie dlatego że stworzone dla DJ'a.

 

Prosze o pomoc. Z góry dziękuje :)

Edytowane przez Kacper022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności