Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz MP3/FLAC do 600zł


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Inszy za diagnozę przez internet.

A babcię polecam zaprowadzić na taki koncert:)

 

Po dłuższym czasie słuchania na komputerze, faktycznie przy 100% uszy bolą po 30 minutach.

Dzisiaj zszedłem na 65% głośności i jest bardzo znośnie, a przy tym odpowiednio głośno.

 

Co nie zmienia faktu, że Sony powinien być 20-25% głośniejszy. Jest po prostu cichy.

Edytowane przez mst1622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś porównanie do innych odtwarzaczy, albo do telefonów? Ja mam i nie zgadzam sie z twierdzeniem że jest cichy. Jest prawie tak samo głośny co s639 który uchodzi za jednego z głośniejszych odtwarzaczy, znacznie głośniejszy niż s755 i równie głośny co lumia 720. Słucham z m50 głownie na 20-22/30 i dla mnie jest głośno, na 30/30 ciężko słuchać. Więc nie, nie jest cichy. Może na starszych albumach nie jest wystarczająco głośno ale to nie wina odtwarzacza. Jeśli oczekujesz głośności takiej jak na koncercie to chyba nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kup po prostu jakiś wzmacniacz jak ci tak cicho i ciesz sie muzyką, my za to nie bierzemy odpowiedzialności to Twój narząd słuchu ale i bardzo ważne narzędzie bez którego ciężko żyć, a tym bardziej pracować z dźwiękiem. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś porównanie do innych odtwarzaczy, albo do telefonów?

 

Porównanie mam do Galaxy SII. Na S II przy POWERAMP, telefon jest głośniejszy od Sony'ego o 2-3 kreski (mówimy o skali odtwarzacza Sony).

 

Jeśli oczekujesz głośności takiej jak na koncercie to chyba nie tędy droga.

 

Bez przesady:)

 

Jutro sprawdzę jeszcze iRivera T60.

 

Wcześniej miałem Soundmagic E10 + T60 i przy maks głośności odtwarzacza było idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie wiem ile masz lat, ale tak słuchając muzy będziesz miał spory ubytek słuchu przed 40. Jeżeli na niskoomowych dokanałówkach jak E10 słuchasz na max głośności to współczuję. Porównanie do koncertu jest nie na miejscu bo nie chodzisz na koncerty codziennie, ani nawet podejrzewam że nie raz w tygodniu a muzy słuchasz pewnie codziennie. Sony e585 nie jest jakiś bardzo głośny jest słabszy od ipoda touch, ale ma większą głośność niż 3/4 smartfonów bez przeróbek. Proponuję przejść się do lekarza i mówię to poważnie bez żadnego wyśmiewania się tym bardziej, że mam doświadczenie z własnego podwórka( bliska dla mnie osoba w ciągu kilku lat doznała poważnego ubytku słuchu). Na początku tego nie widać i wydaje się, że wszystko jest ok, dopiero później człowiek budzi się z ręką w nocniku. Jeżeli chcesz coś mocniejszego mimo wszystko to cowon albo używany ipod touch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności