Skocz do zawartości
  • 0

Brainwavz delta czy Beyedynamic..? Wejdź!


Kessanda

Pytanie

Witajcie,

przed świętami mam pewien dylemat. Posiadam ipoda nano i chciałbym do niego kupić fajne , dokanałowe słuchaweczki. Generalnie chodzi mi o to, by dobrze zakupiony produkt z nim współgrał. Drugą sprawą jest głośność, miło by było jakby dosyć potężnie grały i przy tym jakościowo nieźle.. Trzecią sprawą jest jakość wykonania, a więc liczę na wytrwałość i możliwość użytku ich na chociażby 2 lata,,,

 

Zastanawiam się więc nad : Brainwavz delta, oto jego specyfikacje: Przetwornik: 8 mm, dynamiczny , Impedencja 16 ohm, Pasmo przenoszenia 20-20 000 hz, skuteczność: 100db, pobór mocy 2mW, przewód 130 cm, miedziany zakończony wtyczką mini jack.

A beyerdynamic- dtx41-ie, z taką specyfikacją: Pasmo przenoszenia: 15-20.000 Hz

Impedancja: 16 Ohm

SPL (Sound pressure level) (1 kHz, 1 V RMS): 114 dB

Kabel połączeniowy: 1,2 m

Rodzaj wtyku: mini jack 3.5mm, kątowy, pozłacany

Doskonały naturalny dźwięk.

 

 

Wybranie słuchawek to dla mnie naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, dlatego sięgam po Waszą pomoc. Jestem otwarty na wszelakie komentarze, rady, wskazówki. Serdecznie Wam za nie dziękuję :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie.. Słucham muzyczkę głównie POP/ LEKKI ROCK/LATA 80.

Doszedł jeszcze jeden ciekawy model.. Nuforce n770X.

Tak więc teraz zastanawiam się nad Brainwavz Delta a Nuforce n770x.

 

Które bardziej polecacie i dlaczego?

 

Przypomnę, że posiadam ipoda nano.

Edytowane przez Kessanda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie wiem jak gra ipod nano, jednak ja uzywam delt razem z xperia m (cieple, lekko basowanie dyskotekowe granie) i jestem bardzo zadowolony, co do wytrzymalosci wydaja sie solidne i fajnie zrobione, co prawda wczesniej nie mialem zadnych dokow, wiec moze nie jestem przyzwyczajony, ale po dluzszym sluchaniu czuje lekki dyskomfort w uchu (ktos a forum pisal, ze nie ma jak powietrze uchodzi z ucha cokolwiek to znaczy)...jednak mimo tego zdecydowanie za taka kase sluchawki graja bardzo fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrze, a więc mamy wyjaśnienie. To znaczy prawie..Wszystko super, ale chciałbym jednak coś bardziej trwalszego + akcesoria.(lepsze okablowanie itp..)Coś w stylu delty, ale lepiej zrobione, dla ipoda nano i muzyki POP, Lata 80

 

jakieś propozycje?

Może brainwavz m1 lub proalpha?

 

jestem otwarty tak do 170 zł

 

pytam, poniewaz nie za bardzo sie znam na sluchawkach i licze na wasze dobre serce

Edytowane przez Kessanda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności