Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Bardzo zacna recenzja oraz praktycznie pokrywająca się z moimi odczuciami :) Edifier r1600TIII wyglądają bardzo stylowo i elegancko, w kontakcie bezpośrednim na żywo robią bardzo dobre wrażenie, dodatkowo według mnie są uniwersalne jeżeli chodzi o muzykę. Fajnie rozkładają scenę przy odpowiednim ustawieniu ;) Charakter brzmienia jest miły, spokojny i niemęczący, stosunkowo zrównoważone jak na tą klasę cenową, choć można zauważyć nieco wycofaną średnicę, według mnie kładą na łopatki chociażby Gigaworks`y T40 które kształtują się na podobnej półce cenowej :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Mihu83
      Dobry.
      Jako, że sąsiedzi wydają się dosyć wrażliwi na fuzzowe przestery z mojego wzmaka, chcąc nie chcąc, muszę kupić jakieś słuchawki żeby sobie rzępolić.
      Pacjęt to wzmak tranzystorowy Fender Mustang LT25.

Słuchawki najlepiej zamknięte, ale półotwarte też rozważam.
      Budżet - im taniej, tym lepiej. Celuję w przedział do 300 może 400 zł.

Dźwięk - w miarę równe, ale nie muszą grać jak typowe studyjne suchary.
      A, fajnie jakby miały dosyć długi, odpinany kabel.

Początkowo chciałem iść w klony HM5 od SNABa, ale nima Panie, nima.
      Następne w kolejce są AKG K240 MKII, choć zacząłem się zastanawiać nad Somicami V2, tyle że to już konstrukcja w pełni otwarta.

I to chyba na tyle, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Shure odpadają ze względu na skrzypienie.

Propozycje i opinie mile widziane.
    • By bb3
      Dzień dobry.
      Jest tu dużo mądrych osób, które mają doświadczenia z różnymi słuchawkami.
      Szukam słuchawek z w miarę liniową charakterystyką do 200zł? Będę pracował na nich z dźwiękiem. Czy Akg k240 studio za 250 zł to jedyny słuszny wybór z tych tańszych? Może jest coś tańszego? Przeszukałem internet ale ciężko mi było znaleźć coś konkretnego.
    • By Shador
      Cześć wszystkim, mam problem z podłączeniem głośników do monitora Philips Momentum 436m6vbpab, korzystam tylko i wyłącznie z konsoli, więc zostaje mi tylko podłączenie ich do monitora i tutaj pojawia się moje pytanie jak mam to zrobić? Jaki kabel będzie potrzebny? 
    • By mikoxor
      Siemka, kupiłem używany zestaw EDIFIER S730. Niestety z satelitek po włączeniu zestawu słychać głośne jednostajne piszczenie. Zestaw nie jest nawet podłączony do komputera więc jedynie subwoofer z satelitkami. Ciekawa sprawa jest taka, że te piszczenie jest tak wysokiej częstotliwości, że osoby starsze np. moi rodzice nie słyszą tego nawet jak przyłożą ucho do głośnika, a ja i mój brat bez problemu słyszymy z końca pokoju. Można coś z tym zrobić? Od czego ten pisk? Głośniki kupiłem za bardzo dobrą cenę więc szkoda, żebym musiał się ich pozbywać.

Tutaj filmik: (polecam zrobić głośność na maxa): https://www.youtube....h?v=AfQ5jrABA3Y

oraz drugi filmik gdzie już nawet bez pogłaśniania słychać bardzo dobrze: https://www.youtube....h?v=23Q0XcSTPAA

Pozdrawiam
    • By Oskar2905
      . Stan idealny. Zarówno techniczny jak i wizualny. Głośniki nowe niemontowane. Bdb nadają się nawet do dosyć małej obudowy typu 18-20L jak i do większych np. 30L. Bardzo gruby i solidny odlewany kosz, cewka 1,5" z dużym otworem wentylacyjnym. Idealnie nadają się na mały subwoofer, do połączenia z głośnikiem szerokopasmowym lub jako głośnik niskotonowy do kolumn 3 drożnych. W zestawie oryginalne kartoniki. Sprzedaje z powodu zmiany koncepcji projektu. Możliwość sprawdzenia na miejscu (Gdańsk-Stogi). Cena 330zł/para. 

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy