Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Co lepiej kupić, Fiio E07K czy dobry odtwarzacz MP3 ?


adriano2510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co lepiej kupić, Fiio E07K czy dobry odtwarzacz MP3 ? Posiadam słuchawki Denon DN-Hp1000 i jakoś z mojego telefonu(SGS3) lub laptopa to dla mnie za mało, gdyż wysokie i średnie są takie płaskie, a basu jest za mało. Myślałem nad zakupem Fiio E07K podłączając pod telefon przez USB OTG lub zakup dobrego odtwarzacza MP3 (np. COWON C2; ma odtwarzać również FLAC). Co zagra lepiej, lub co bardziej się opłaca ?

POMOCY!

 

Budżet: max 350 zł

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A budżet? Ja na Twoim miejscu wolałbym dobry odtwarzacz niż 2 elementy połączone w całość. No i szkoda baterii w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A budżet? Ja na Twoim miejscu wolałbym dobry odtwarzacz niż 2 elementy połączone w całość. No i szkoda baterii w telefonie.

 

Mi głównie chodzi o jakość dźwięku, bas, wysokie itd, a nie ilość połączonych elementów. Mój budżet to max 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gra Twój telefon. Ja sobie jakiś czas temu zbudowałem cmoya (wzmacniacz z przeznaczeniem głównie przenośnym, ja sobie zrobiłem wersję stacjonarną ale nie ma różnicy), podłączany pod sansę clip+ gra bardzo fajnie, natomiast podłączony pod stary telefon LG Bali też gra dobrze, ale poziom szumów jest jednak o wiele wyższy. Ja bym radził jak kolega wyżej - kup dobrą mp3.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych, ani żadnych Denonów, ale:

  1. Słuchawki swoje kosztują, więc chyba nie są aż tak słabe. Wiem, że to nie jest wyznacznik, bo np. takie Beatsy są słabe i drogie.
  2. Dla osoby, która słuchała tylko na telefonie i laptopie z integrą na pewno odczuje dużą różnicę na plus, gdy kupi odtwarzacz lub jakikolwiek DAC w tym budżecie.

Adriano, MP3Store w swoim mieście masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym radził nie wymagać cudów za 350zł ze słuchawkami, które są słabe

 

Słabe ... ? :D Wystarczy przeczytać te opinie : http://www.ceneo.pl/7832110#tab=reviews_scroll Nie wiem czy da się kupić lepsze za te pieniądze ;-)

 

Nie znam tych, ani żadnych Denonów, ale:

  1. Słuchawki swoje kosztują, więc chyba nie są aż tak słabe. Wiem, że to nie jest wyznacznik, bo np. takie Beatsy są słabe i drogie.
  2. Dla osoby, która słuchała tylko na telefonie i laptopie z integrą na pewno odczuje dużą różnicę na plus, gdy kupi odtwarzacz lub jakikolwiek DAC w tym budżecie.

Adriano, MP3Store w swoim mieście masz?

 

Jeśli przeczytałeś opinie, to wiesz że takie słabe nie są. Nie wiem czy mam w swoim mieście MP3Store, (mieszkam 30 km na północy-zachód od Warszawy).

 

 

Jaki odtwarzacz MP3/MP4 polecacie ? Zależy mi na tym, aby była dobra jakość dźwięku i abym w swoich Denonach uświadczył głębi basssu.

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności