Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Playstation 4


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też jakoś nigdy szczególnie nie porwały takie gierki smartfonowe. Choć teraz może są inne, lepsze, ale i tak jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby było wygodne sterowanie w co bardziej skomplikowanych. Może jakieś specjalne gripy? Kto wie. W każdym razie ja kiedyś chciałem mieć iPoda Toucha i w porównaniu do NDS'a Lite to nie było to, choć jakoś nigdy jakimś pro gamerem nie byłem.

 

 

Ale mam inne pytanie. W skrócie: dla jakich gier warto brać XOne/PS4? I jakie ceny za nówki (chodzi mi o konsole) są na ten moment na tyle okazyjne, żeby widząc je w markecie brać z miejsca? Generalnie to wiem, że rzadko kiedy są dobre promocje i pewnie częściej można taniej trafić na Allegro, ale coś widzę, że tata się ostatnio nakręca na jakiś nowy sprzęt jak bywa w jakichś sklepach.

 

Ciekawi mnie, czy jest sens w ogóle kupować którąś z tych konsol nie mając zaplanowanej listy tytułów do ogrania. W przypadku PS4 czekam ewentualnie na Gran Turismo 7, chętnie bym pograł w najnowsze FIFY/PES'y, bo z tymi grami jest problem na PC (albo jakieś okrojone, albo mi nie pójdą).

 

No i jak tam z rozdzielczością w grach względem starej generacji? Jakkolwiek X360 jeszcze jako tako daje radę na dużym TV, tak PS3 to jest istna tragedia.

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jakoś nigdy szczególnie nie porwały takie gierki smartfonowe. Choć teraz może są inne, lepsze, ale i tak jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby było wygodne sterowanie w co bardziej skomplikowanych. Może jakieś specjalne gripy? Kto wie. W każdym razie ja kiedyś chciałem mieć iPoda Toucha i w porównaniu do NDS'a Lite to nie było to, choć jakoś nigdy jakimś pro gamerem nie byłem.

 

 

Ale mam inne pytanie. W skrócie: dla jakich gier warto brać XOne/PS4? I jakie ceny za nówki (chodzi mi o konsole) są na ten moment na tyle okazyjne, żeby widząc je w markecie brać z miejsca? Generalnie to wiem, że rzadko kiedy są dobre promocje i pewnie częściej można taniej trafić na Allegro, ale coś widzę, że tata się ostatnio nakręca na jakiś nowy sprzęt jak bywa w jakichś sklepach.

 

Ciekawi mnie, czy jest sens w ogóle kupować którąś z tych konsol nie mając zaplanowanej listy tytułów do ogrania. W przypadku PS4 czekam ewentualnie na Gran Turismo 7, chętnie bym pograł w najnowsze FIFY/PES'y, bo z tymi grami jest problem na PC (albo jakieś okrojone, albo mi nie pójdą).

 

No i jak tam z rozdzielczością w grach względem starej generacji? Jakkolwiek X360 jeszcze jako tako daje radę na dużym TV, tak PS3 to jest istna tragedia.

 

X1 za Forzę (och, jak tutaj żałuję, że kupiłem jednak PS4), a PS4 za Bloodborne/nadchodzące Uncharted i wszystkie gry, które wychodzą na obie platformy, ale na PS4 chodzą lepiej (np. Destiny). :P Grafika jest bardzo spoko - na X1 to najczęściej AFAIR skalowane 900p, a PS4 1080p. Gry (np. Wiedźmin 3, czy MGS V, którego właśnie katuję) nie wyglądają tak dobrze jak na gamingowym PCcie za 5k, ale na tyle dobrze, żeby nie czuć niedosytu i cieszyć się grą. Ogólnie wcześniej też miałem 3kę i 4ka to spory krok naprzód (chyba, że mówimy o bibliotece gier, która jest jeszcze mimo wszystko dosyć skromna).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprzętowo tak, jeśli chodzi o gry tak sobie (rozumiem, że nie ma wielu pozycji w które ewentualnie nie zagram na PC i jeśli już to trzeba by mieć obie konsole na raz). Dzięki za info ;)

Tak naprawdę to poza RTSami i hardkorowymi indykami to wszystkie gry wychodzą na wszystkie platformy (PC/PS4/X1). Jeśli więc głównie grasz w tytuły AAA to pod tym względem dobrze będzie wszędzie, a exclusivy na X1/PS4 można póki co policzyć na palcach rąk. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dokładnie Xbox One ma Forze 6 bardzo dobra wyścigówka :P Jeśli chodzi o ps4 to na chwile obecną z gier wartych uwagi (gier tylko na ps4) to jest tak: Killzone Shadow Fall, Bloodborne, The last of us remastered (jeśli nie grałeś na ps3), The Order 1886, Driveclub (najładniejsze modele aut i grafika jakie kiedykolwiek widziałem) no i until dawn . Z nadchodzących gier będzie Bloodborne The old hunters, Uncharted collection (zremasterowane trzy części jeśli nie grałeś na ps3 to polecam bo tak samo jak tlou gry są mega), Uncharted 4 oraz Horizon zero dawn. Ps3 wygrało z xbox 360 pod względem ekskluzywnych gier i to dość mocno teraz wszystko wskazuje na to, że będzie podobnie. Jeśli chodzi o zakup to w MM sie opłaca kupić w zestawie z grą (np z until dawn sa po 1699zł nie ma rewelacji cena normalna ale jak na standardy media markt jest ok) ewentualnie w xkomie sama konsola 1499zł :)

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie (i Panie), miałem kupować porządnego PCeta, ale to jednak te 3400 trzeba wydać, decyduję się raczej na konsolę więc, ta generacja powinna jeszcze ze 4 lata pożyć, prawda?
Mam takie pytanie - czy ktoś z was podłącza komputer i ps4 pod tego samego daca - kosolę optycznym, peceta przez usb, czy da się to zrobić?​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie), miałem kupować porządnego PCeta, ale to jednak te 3400 trzeba wydać, decyduję się raczej na konsolę więc, ta generacja powinna jeszcze ze 4 lata pożyć, prawda?

Mam takie pytanie - czy ktoś z was podłącza komputer i ps4 pod tego samego daca - kosolę optycznym, peceta przez usb, czy da się to zrobić?​

Co mialo by sie nie dac. Jak masz daca ktory ma usb i optyka to podpinasz i sobie potem wybierasz ktore wejscie ma dzialac w danym momencie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Niedawno też się dorobiłem platyny :D Seazon pass za 27zł sobie kupiłem uważam to za dobry interes a w takim razie BIkes biorę na święta, dzięki za odpowiedz :)

 

Szybkie pytanie: Mam na swoim koncie PSN kupione DLC do Bloodborne czy jak zaloguję się u znajomego na ps4 na swoje konto PSN i ściągne mu na dysk te dlc to będzie mógł grać po wylogowaniu na swoim koncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eee tam. To dwie zupełnie inne gry. Jak ktoś lubił NFS Underground 1/2 to się nie zawiedzie. Nie jest to gra wybitna, ale przyjemna i prosta. Do tego niezłe multi.

 

Co bardzo dziwne studio ciągle wypuszcza nowe patche / dodatki za darmo. Także od premiery sporo się poprawiło.

 

Ja kupiłem w pierwszej promocji wersję deluxe za 189 chyba i nie żałuję. Jakoś na dniach nowy update będzie to sobie wrócę do niej.

 

Driveclub mnie zaś irytuje, bo jest małe zróżnicowanie aut. Lubię jeździć hothatch, autami po 200-300HP. A tam 3/4 wyścigów to supersamochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kupując Need for Speed nie myśli o realizmie :)

 

Tak samo jak oglądając film akcji nie oczekuje się rzeczywistości. Tylko fajerwerków i relaksu.

 

 

Driveclub stawia na większy realizm z minimalnie ułatwionym modelem jazdy. Need for Speed to zabawka, typowa gra zręcznościowa z fabuła filmu klasy C, policja i nierealnym driftem.

Wybór zależy od preferencji stylu jazdy.

Edytowane przez scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W project cars mimo ze siedziałem godzinę z ustawieniami by pada ustawić (da się wszystko od czułości, martwej strefy do jakiś filtrów) to i tak się słabo gra. Da się, ale czasami to jest jak walka z wiatrakami.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności