Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dj'skie wytrzymałe słuchawki. Jakie?


edostwo

Pytanie

Witam!


mam pytanie jak w temacie, czy w senie do 750 zł, można kupić wytrzymałe słuchawki które posłuż mi lata?


Rhp-10, Srh-750dj, hdj500 wszystkie mi pękły...


Poszukuję słuchawek do Dj'ki coś naprawdę wytrzymałego!



Więc mam pytanie czy za taką kasę idzie coś dostać?



Nie powiem, mam paru faworytów, takich jak:


HDJ 1500 (grałem na nich całą imprezę, tłumienie dosyć dobre, brzmienie dla mnie bardzo zrównoważone)


Aiaiai tma-1 (nie wiem jest parę wersji, ale pewnie ta v2 bez mikrofonów. podobno niezniszczalne)


beat's Mixr (można wyrwać w tej cenie rzekomo sprowadzane oryginalne z USA, ale czy to prawda?)


hd-25 (troszkę drożej ale legenda wytrzymałości, choć najdroższe ze wszystkich)




Z typów można wywnioskować że mam uraz do słuchawek obracanych i tak dalej...



macie może jakieś swoje inne typy?


chciałbym żeby te słuchawki podziałały i nic im się nie działo dłużej niż tak z 3/4 lata...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

TMA-1 rzeczywiście sprawiają wrażenie solidnych. Zdarzają się jednak pojedyńcze przypadki (z konkretnej serii produkcyjnej) pękających pałąków. Bez gwarancji jesteś w czarnej wielkiej. Z gwarancją - przecinasz kabelki przy pałąku, robisz zdjęcie a oni przysyłają nowy komplet. W sennheiserach można jednak śmiało kupić wszystkie części zamienne, każdą najmniejszą ******łę. Choćby z tego powodu zachęcam do tego wyboru, nawet używanych bez gwarancji - zawsze jest szansa na naprawę bez kupowania nowych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Do Tma jak nie masz gwarancji to możesz dokupić u nich w sklepie pałąk. Ja miałem 3 modele, żaden nie miał z tym problemu.

 

To ciekawe. Pisałem z serwisem i dostałem informację, że nie mają części zamiennych. Mogę prosić o jakiś link?

 

 

http://www.aiaiai.dk/store/accessories/tma-1-accessory-headband-and-inner-headpad

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@up,Dzięki wielkie, kupione!

 

Ja osobiście nie polecam tych AIAIAI - potrafią same zlecieć z głowy, w ogóle się nie trzymają.

Nie zgadzam się. Mogę kręcić głową tak dynamicznie jak mi się żywnie podoba, praktycznie ani drgną, nie ma szans by spadły. Może kwestia rozmiaru głowy? Nie wiem. Z każdej strony pałąka zostaje jeden poziom do rozsunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności