Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Grado ir 80 czy Monster Nick Cannon N-tune


Tomero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek nausznych, półotwartych/otwartych.

 

Dawno nie miałem tego typu słuchawek, a takich, o których warto napisać, to w ogóle ;)

 

Ostatnim modelem, o którym warto wspomnieć jest Senheisser IE8, ale jak wiadomo doki to zupełnie co innego.

Senki się zepsuły jakiś czas temu i pomyślałem, że warto kupić coś innego. Obiecałem sobie też po przygodzie z IE8, że nie kupię więcej nic od Senheissera.

 

Słuchawki będą głównie wykorzystywane portable, stąd pomysł na mniejsze, półotwarte.

 

Obecnie posiadam tylko jedno przenośne źródło - Sansę Clipa+ na Rockboxie, ale chciałbym niebawem kupić Cowona C2.

 

W słuchawkach, które chciałbym kupić szukam sprężystego basu, niskiego zejścia i szerokiej sceny, szczegółów, ale bez sybilizacji. Średnica dobrze by była niezbyt stłumiona, wysokie tony nie są priorytetem.

Słucham głównie rocka i metalu, melodic death metalu, ale nie tylko, więc chciałbym bardziej słuchawki w miare uniwersalne w kwestii preferowanej dla nich muzyki.

 

Do wydania mam 500 zł.

 

Po 1-dniowych poszukiwaniach wyselekcjonowałem słuchawki umieszczone w tytule.

Proszę o doradzenie czy dobrze kombinuję :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności