Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nastepca AKG K518 dj le za 500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Temat jak wiele tutaj..

Przechodząc do konkretów szukam słuchawek NAusznych. Zależy mi na dobrym odizolowaniu od hałasu miasta, pewnej mobliności tak jak w moich akg, azeby zlozyc i schowac do plecaka czy kieszeni kurtki, dobrej dynamice i dobrze podbitym pasmem niskim, no i fajnie jakby jakos wygladaly, mile dla oka.

Slucham rapu, napedzam dotychczasowe didzejki sansą clip+ lub htc one s bez funkcji beats audio.

Reasumując szukam takich samych jak mam ale lepszej klasy. Najlepszym wyjsciem pewnie by było wybranie k619, ale boje sie wytrzymalosci pałąka.

Jest coś godnego uwagi na rynku od innych producentów? Bo od akg raczej slabo, a bardzo lubie ich produkty.

Mogą być używane.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 na k181 jesli o palak w 618/619 sie boisz. Bo dzwiekowo sa swietne w tej cenie.

Nie wiem jak graja j88, ale jesli nie sa duzo lepsze niz j55 to ja bym sobie odpuscil...

@9452130 - jest duzy przeskok?

 

jesli masz gdzie to przesluchaj fidelio m1. Ja nie mialem osobiscie przyjemnosci - ale przesiadajac sie z k618 na fidelio L1 jestem bardzo zadowolony. Choc brzmienie specyficzne...

tylko tez nie wiem jak w m1 z wygrzewaniem - bo sklepowe niewygrzane L1 brzmia slabo...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z odsłuchem słuchawek AKG ciężko na podlasiu,a chciałbym zobaczyć jak większe k550 leżą na głowie. Czytałem o Fidelio i chyba do rapu nie bardzo pasują, pewnie zabraknie mi basu. K181 bardzo ładnie w testach wypadają, chciałbym ich bebechy mieć w swoich k518

@grubbby jakiej muzyki słuchasz, że fidelio wypadły lepiej?

 

Mam rozumieć, że w tej cenie najlepsze będą k618/k619?

Edytowane przez Mankitifika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat rapu nie slucham... Ale np rnb gdzie tez lubie dobre zejscie na basie. I nie powiedzialbym ze w fidelio brakuje a m1 ponoc sa bardziej basowe.

Imo akg 618 to bezpieczny i dobry wybor. Ja z palakiem problemow nie mialem i jak nie masz duzej glowy to tez nie powinienes miec. A jakby co akg wymienia...

 

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 4

 

 

Choc w pojedynku L1 vs k618 to zejscie potezniejsze mialy 618. Jak m1 tu wyjdzie to nie wiem...

 

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności