Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

tanie dokanałówki - 50 zł + mp3


R80

Pytanie

Szukam tanich dokanałówek, będą one grały na sandisk sansa clip+, bo chyba nic lepszego nie znajde do stówki?? Muzyka jaka będzie na nich grała to rap, nie wiem czy jest to jakaś różnica. Dobrze by było jakby mp3 / słuchawki były u jednego sprzedawcy / w 1 sklepie. Bo jeszcze nie mam nic kupionego.

btw. wiem że z mp3 to nie ten dział ale pewnei na jakies 90% potwierdzicie żeby brać clip+.

btw2. ceny to tak odtwarzacz do 100 i sluchawki do 50(max). Bo pewnie i tak zbytnio nie odczuje.

Pozdrówki

Edytowane przez R80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0

Delty są bardzo fajne jak za tę cenę (właśnie testuję przed snem), no i Clip+ też, ale nie wiem jak u innych użytkowników, ale u mnie już dwa razy wymieniałem na gwarancji sprzęt przez luźne gniazdo (w Clip+ i teraz w ClipZip). Chociaż nowy Clip+, który dostałem w maju jest OK, więc może coś poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jd1210

trochęęęęęęęęęęęęęęę ponad budżet.. bo tam nie widze sansy do stówki (wersja 2gb na allegro kolo 80zł). a no i słuchawki max 50zł, więc nie musisz dawać za 7 dych

 

@angstrom wiem, że wejście przy dżeku jest wadliwe bo koleżka też miał problem z tym, ale.. może mi się nie popsuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jd1210

trochęęęęęęęęęęęęęęę ponad budżet.. bo tam nie widze sansy do stówki (wersja 2gb na allegro kolo 80zł). a no i słuchawki max 50zł, więc nie musisz dawać za 7 dych

 

@angstrom wiem, że wejście przy dżeku jest wadliwe bo koleżka też miał problem z tym, ale.. może mi się nie popsuje ;)

O widzę że Allegro to umiesz sam przeszukać, a dałem Ci te Delty bo super się z Clipem zgrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

@jd1210

trochęęęęęęęęęęęęęęę ponad budżet.. bo tam nie widze sansy do stówki (wersja 2gb na allegro kolo 80zł). a no i słuchawki max 50zł, więc nie musisz dawać za 7 dych

 

@angstrom wiem, że wejście przy dżeku jest wadliwe bo koleżka też miał problem z tym, ale.. może mi się nie popsuje ;)

O widzę że Allegro to umiesz sam przeszukać, a dałem Ci te Delty bo super się z Clipem zgrywają.

 

a no widzisz! ;)

ale trochę ponad budżet Paniee. ew. słuchawerki moge w jakimś sklepie kupić, avans czy tam inny neonet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałeś wszystko w jednym sklepie kupić żeby dwóch transportów nie płacić, a tak się nie da.

Clipa na Allegro a słuchawki trzeba brać z innego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do 50 zł kupisz.

http://www.mp3store.pl/article/a/b/c/d/2012190338803191903

Synowi takie do Galaxy Note kupiłem i zadowolony .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatnio po dość dobrych opiniach, ot tak sobie dla testu kupiłem taniutkie Philipsy SHE 3590 (około 40zł)

Byłem do nich bardzo pesymistycznie nastawiony (moje SHE9500 grają można powiedzieć w kształcie L - basują, a wysokie płaskie, już lepiej jak by grały V).

3590 moim zdaniem grają dość przyjemnie, są gładsze i mniej krzykliwe niż Brainwavz Alpha których przez to że grają tak a nie inaczej nie bardzo lubię słuchać.

Philipsy mają też klasę wyżej tipsy - nie spotkałem tipsów tak dobrej jakości w dokach do 100zł więc pod tym względem też je polecam.

Wada to kabelek... niestety ma tendencję do plątania się i jest dość sztywny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja mam propozycję: jak już umiesz korzystać z allegro, to teraz naucz się korzystać z google. Nawet Ci wkleję link z gotowym wyszukaniem.

https://www.google.pl/#q=site:forum.mp3store.pl+dokana%C5%82owe+50

Masz tu pierdyliard identycznych tematów, poczytaj sobie co już było proponowane pierdyliard razy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tej mistrzu, Twoim tokiem rozumiewania nigdy by tu już tematów nie zakładał BO WSZYSTKO JUZ BYŁO. Ale atutem wlasnego tematu jest to że można coś dopytac, dowiedziec się. może akurat w tym czasie są jakieś promocje. A jak masz pisać tylko to co napisałeś to po co wchodzisz w takie tematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żebyś zrozumiał, albo przynajmniej spróbował zrozumieć, na czym może w ogóle polegać Twój błąd. Dokanałówki do 50zł? Faktycznie takich tematów jest na pęczki, wystarczy użyć szukajki. Jedyne kryteria jakie zostały tu łaskawie wymienione to do rapu i do Clipa. I to ma czynić Twój temat unikatowym? Litości.

 

Poczytaj sobie to: http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

 

A potem to:

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-philips-she3590/

 

i tyle moim zdaniem w tym temacie na aktualnym etapie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim tokiem rozumowania mógłbyś się chociaż wysilić i użyć wyszukiwarki, żeby zobaczyć co było pisane w poprzednich tematach. Zakładanie tematu z pytaniem jakie są najlepsze słuchawki do XX złotych to pójście na łatwiznę, bez odrobiny własnego wysiłku. Coś typu "znajdźcie mi słuchawki bo mi się nie chce poszukać po tematach i recenzjach, ja tu wygodnie poczekam". Po co wkładać własny wysiłek w poszukiwania czegoś dla siebie? Lepiej pisać obcym ludziom: czekam na inne propozycje.

Własny temat, albo swój post w innym podobnym temacie, powinieneś wysłać, żeby właśnie DOPYTAĆ, a nie oczekiwać, że ktoś odwali za Ciebie całą robotę.

Po co wchodzę w takie tematy? Bo chcę pomóc, a jak widzę kolejną osobę, która czeka na gotowe to podsyłam linki do tematów, wysil się trochę, nikt za Ciebie nie będzie robił.

PS. Nie jestem 'mistrzem'.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@EvilKillaruna tą recke widzialem, rozumiem że to Twoje dzieło, jeśli tak to good job.

@Piotrus1910

Jak się nie znam, to mam czytac xxx recenzji i potem wyciagnąć wnioski które będą najlepsze? Oczywiscie ze szukalem najpierw w googlach. Ale jak mp3 player można bezdyskusyjnie znalezc info ze do 100zł sansa clip + (przeważnie). Tak słuchawek jest od groma.

 

Calkiem możliwe że wezme te philipsy, jak już nikt nic nie poleci.

Ktoś z tego forum sprzedaje je w dosyć przystępnej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie przypominam sobie abym miał czwarte dziecko na utrzymaniu.

W jeden dzień pracy na nie zarobisz, więc do roboty a nie wykłócać się na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to daj 20zł i chętnie dołoże ;>

Serio szkoda mi hajsu na słuchawki, licze na hejty za to..

Napisał Ci że warto dołożyć, bo zapewne przeskok jest pewnie duży międzi Phillipsami a Deltami - jeśli nie, proszę mnie poprawić.

 

Szkoda hajsu ?

Użyj słuchawek które miałeś w zestawie z telefonem, lub kup z kiosku jakieś doki. Będa słuchawki, i kasy na 2kg cukierków. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam żadnych poniżej 50 zł godnych polecenia. Co nie znaczy że nie ma takich.

Może coś w komisie forumowym Ci się trafi. Pilnuj.


Przy zakupie Clipa+ są w zestawie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poniżej 50 zł są przyzwoite Bidenuo 380 (w tej cenie jeszcze nie widziałem tak porządnie zrobionych słuchawek z niezłym dźwiękiem). Ale i tak w Polsce niedostępne, a patrząc na ten temat będzie to schodek nie do przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam żadnych poniżej 50 zł godnych polecenia. Co nie znaczy że nie ma takich.

Może coś w komisie forumowym Ci się trafi. Pilnuj.

Przy zakupie Clipa+ są w zestawie słuchawki.

jd1210

jak grał clip z beyerdynamic ?

Podepnę się pod temat bo nie ma sensu tworzyć nowych.

Edytowane przez jameshook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie funowo, dobry bas, nie za duża scena. Średnica wycofana. Wysokich nie brakowało.

Clipem dało się je wysterować, chociaż potrzebowały więcej mocy od Cal.

A czym tam teraz je poganiasz?

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności