Jump to content

Recommended Posts

Pies pogryzł mi kabel od Creative Fatality, może nie są to najlepsze słuchawki ale mimo wszystko chcę je naprawić. Kabel jest w 3 kawałkach i tu powstaje problem: gdzie można kupić kabel 5 żyłowy lub 4 żyłowy ekranowany (interesuje mnie zakup przez internet).

Jest jeszcze ewentualność 2x 2 żyłowy ekranowany (jeden dla słuchawek drugi dla mikrofonu) i jakiś oplot do tego. Ale czy to nie będzie za grube i sztywne?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Rafi6677
      Cześć! 
      Poszukuję kogoś z Lublina kto podjąłby się naprawy słuchawek nausznych bezprzewodowych Sony DR-BTN200. Prawa strona zaczęła grać nieznacznie ciszej oraz czasami trzeszczeć.
      Oczywiście odpłatnie.

Pozdrawiam, 
      Rafał
    • By THABAL
      Panowie, tak jak w temacie. Poszukuję kabla 3,5mm- 3,5mm o długości 2 metry w cenie do 100zł max. Najlepiej nówka z Polski, chyba że ktoś z kolegów z forum ma jakiś w dobrym stanie i cenie do oddania  Liczę na pomoc, bo szukając samemu znajduję same szroty po dwadzieścia złoty 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy