Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek RHA Audio MA750i


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
4 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Tjaaa @maciux dobrze prawi - CL750 i pianki.

 

Co do MA750 - krążyły już tu opowieści jak ich dźwięk zmienia się z wygrzewaniem i grają raz tak, po iluś godzinach inaczej a potem znowu inaczej.

Zdaję sobie sprawę iE800 grzałem ...600h dopiero po tym czasie przestały być labilne. Tu nie miałem cierpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że to coś ze mną nie teges,dokładnie jak pisał Superata z pudełka to byłem  wniebowzięty,a po około 70h nie chce mi się ich słuchać ,jakaś lipa.Mam w związku z tym pytanko -jakie dokanałówki o takiej sygnaturze jak 750-ki z pudełka heh?Najlepiej w tych samych pieniądzach.Przepraszam że się podpinam .Ja odradzam zakup ,też słucham metalu szeroko pojętego i teraz to jest nuda i bezbarwność .Najlepiej jest na fonie z podbitymi skrajnymi pasmami ,ale to bez szału w porównaniu z początkową radochą i syndromem jeszcze jednej piosenki o 2 w nocy :),słuchałem ich na Fiio x1 v1,pioneer xdp-100 i opus #1,na dapach nawet korekcja im nie pomaga ,normalnie słucham bez ale tu ratowałem swoje zdrowie psychiczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, mago77 napisał:

A ja myślałem że to coś ze mną nie teges,dokładnie jak pisał Superata z pudełka to byłem  wniebowzięty,a po około 70h nie chce mi się ich słuchać ,jakaś lipa.Mam w związku z tym pytanko -jakie dokanałówki o takiej sygnaturze jak 750-ki z pudełka heh?Najlepiej w tych samych pieniądzach.Przepraszam że się podpinam .Ja odradzam zakup ,też słucham metalu szeroko pojętego i teraz to jest nuda i bezbarwność .Najlepiej jest na fonie z podbitymi skrajnymi pasmami ,ale to bez szału w porównaniu z początkową radochą i syndromem jeszcze jednej piosenki o 2 w nocy :),słuchałem ich na Fiio x1 v1,pioneer xdp-100 i opus #1,na dapach nawet korekcja im nie pomaga ,normalnie słucham bez ale tu ratowałem swoje zdrowie psychiczne :)

 

U mnie padło na KZ ZST

11 godzin temu, blade100 napisał:

kpina na pewno ale tez dziwny przypadek bo na innych forachh tylko chwala ze po wygrzaniu rewelka...cos mi tu niezdrowo śmierdzi:P

Nie kpina serio. Senki były strasznie labilne. Czytałem o ich długim wygrzewaniu, ale po 300h zacząłem się zastanawiać czy to nie podróbki. Na szczęście wpadł do mnie klient ze swoim i w rozmowie wyszło, że swoje grzał 600h. Porównaliśmy. Moje wycofane z dudniącym kiepskim basem bez średnicy góry brak, a jego takie jakbym chciał :)

Grały jeszcze dwa tygodnie non stop :) 

Model słuchawek który był u mnie najdłużej prawie 9 miesięcy :) - z doków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evil w swojej recenzji pisał, że 24-48 h daje słuchawkom "na dotarcie", więc może już wtedy zmiany były w stosunku do Świeżaków z pudełka i potem to się przestało pogłębiać.
Ja po 20-25 h godzinach gry MA750 twierdzę, że raczej uszy przyzwyczaiłem niźli same słuchawki zmieniają charakterystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz nawet, podobają mi się strasznie teraz :D
Widzę w reckach potwierdzenie zmiany brzmienia na średnicy, ale tym razem na plus,
http://thepcenthusiast.com/rha-ma750i-in-ear-headphone-review/
https://www.head-fi.org/f/threads/review-rha-ma750-flawless-victory.748220/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja grzałem odcinkami po 24h. Jak słuchasz to mózg ci sie przyzwyczaja i nie słyszysz różnicy. 

 

Tak stopniowo podając to człowiek i do jedzenia gówna by się przyzwyczaił - sorry za obrazowe porównanie. Słuchawki nie sa złe. Mnie bardziej podobały się po wyjęciu z pudełka i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności