Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sansa Clip+ cała czysta, zero softu


mendo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja sansa clip+ została wyprana w pralce jakis czas temu i do tej pory leżała odłogiem w szufladzie, ale dziś podłączyłem ją do komputera i okazało się ze działa(włącza się). Komputer wykrył mi ją jako Sansa Clip, w środku nie było żadnech folderów, poczym wrzuciłem kilak kawałków i odłączyłem Clipa od kompa. Odziwo włączył się z całym softem, a w muzyce znajdowały się kawąłki które przed chwilą wrzuciłem. Wyłączyłem Clipa i podłączyłem go znowu do kompa i teraz wykrywa mi go jako zwykły pendrive, a w środku narobiło się kupe folderów jak wcześniej, ale po odłączeniu od kompa, klip już się nie włączał normalnie, zamist tego domagał się podłączenia do komputera. Teraz go zfomatowałem i po podłączeniu na wyświetlaczu cały czas widnieje napis "bootloader USB mode" i nic nei moge zrobić.

 

 

Macie może jakiś pomysł co z tym zrobić?

 

edit1.

Wcześnie zobiłem format w systemie FAT32, teraz zformatowałem w systemie NTFS i teraz po odłączeniu clipa od komputeraz, pojawia się komunikat

#PANIC#
mount: 0

a jak klikne jakiś przycisk, to wyskakuje logo Rock Box z komunikatem Non partitnion found", poczym wyskauje komunikat Plug USB cable, a po podłączeniu do komputera "bootloader USB mode"

Edytowane przez mendo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockbox i oryginalne firmware nie obsługują NTFS'a.

Sformatuj znowu na FAT32, potem włącz clipa z przytrzymaną strzałką w lewo aby wejść do oryginalnego softu, podłącz clipa do komputera, wgraj najnowszego oryginalnego softa od nowa, a potem zainstaluj rockboxa.

rockboxa to wiem jak wgrać, ale jak wgrac oryginalny soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tyle że nie moge zainstalować sansa updater bo mi nie czyta odtwarzacza jako sanse clip tylko jak zwykły dysk. np pendrive a do instalacji to potrzebne


manualna instalacja też mi nie śmiga, wrzuciłem to clppa.bin odłączyłem i cały czas pisze dalej Plug usb cable :/. Moge takiego wysłać na gwarancje>? Mam jeszcze zepsuty klawisz włączania : /

Edytowane przez tomekl18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jakim cudem wgrałeś rockbox bez pliku bin clppa który jest softem.Wrzucasz plik bin(można pobrać ze strony sansy) do folderu głównego sansy i instaluje firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności