Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ma ktos BF4 ?


babicz99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam prosbe, moglby mi ktos udostepnic na pw konto origin z bf4em na kilka dni, chcialbym pobrac i zobaczyc jak bedzie smigalo no i ewentualnie kupic .

Jestem ucziwym czlowiekiem z dobra opinnia na forum i w zyciu ;) wiec nie bedzie problemu

Ja na swoim koncie mam bf3,moha ,bf2, bc2+vietnam ktore w zamian moge udostepnic.

Pozdrawiam i czekam na pmki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a z jakimi parametrami masz y580 , ja mam z i5 3230 , 8gb ram 1600 , matryca hd i poki co podstawowy twardziel 1tb 5400rpm ale na dniach zamawiam ssd na msata 128gb, no i 660tka of course

Bf3 na wysokich i nagrywaniu hd trzymal 40 fpsow, bez nagrywania 50-60 lecz co mnie bolalo to czasami na milisekundy byl drop z winy wolnego dysku .

Sadze ze po podlaczeniu ssd bedzie z 10-15fps wiecej, i to nie jest tylko moje zdanie lecz rowniez ludzi madrzejszych odemnie xD bo stockowy twardziej ssie po calosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie opinie to napiszę tyle, gra dobra jest z czysto teoretycznego punktu widzenia, ale zabijają ją jak zwykle cheaty (jak w 3) oraz masa bugów często śmiesznych co nie wadzą ale większość to już grubo ciosane błędy, które przeszkadzają w grze, minął prawie miech od premiery i niewiele się zmieniło na lepsze.

 

Mapy też w pamięć nie zapadają.

 

W sumie gra trochę na siłę wydana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam jeszcze kupowania BF4 niestety ja popełniłem ten błąd, że kupiłem w pre orderze i są same bugi i lagi a od tygodnia wywala mnie z każdego serwera po kilku sekundach. Mam nadzieję, że niedługo wypuszcza patcha który to naprawi bo kasa na grę poszła a mogę grać tylko w singla ;) Za jakiś czas jak ogarną grę to coś więcej powiem bo nie było mi dane długo pograć, ledwo zdążyłem wbić 3 lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania na wstepie dla @adrian1115 za udostepnienei konta

Tak wiec wlaczylem dwie mapy, ilosc uzytkownikow okolo 50 na kazdej jednej

1 to shanghaj cos tam < ta sama byla w becie > , tryb conquest , na ustawieniach auto gra wykryla srednie detale do mojego y580 , jak z fpsami - sporo lepiej niz w becie , w prawdzie czasami jakies dropy wpadaly ale granice to 45-70 , na high 35-60 , ultra nie patrzylem

2 . to jakas ciasna mapa w gorach a"la operacja metro < cos tam z wiezieniem > srednie 45-80 fps , high 40-75 z synchronizacja pionowa

Testowane bez ssd , z ssd powinno byc z 5-10 fps lepiej , ponadto jezeli poprawia stabilnosc gry to tez zyskamy fpsy , a przynajmniej nie bedzie dropow < choc to tez moze byc wina wolnego hdd 5400rpmow >

Wlaczylem dwie mapy po okolo 25min , z jednej jakis bug mnie wywalil czyli moge potwierdzic ze gra jak najbardziej jest niestabilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności