Skocz do zawartości

Słuchawki Denon AH-D1100 za 266zł - pomyłka/przekręt/okazja?


NimnuL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Natrafiłem na coś takiego:


Wszędzie cena rynkowa nie schodzi poniżej 600zł (średnio 700zł).


Co o tym sądzicie? Zna ktoś ten sklep? Korci mnie by zamówić ...

pozdr

NimnuL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe?

No to ciekawe ... Warte są 300zł (bo tyle by kosztowały wraz z przesyłką)?

Na szybko rzuciłem okiem na opinie w sieci i widzę, że położyli nacisk na bas i nieco wycofali środek. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki warte są swojej ceny. Narobiły mi apetyt na wyższy model, więc sprzedałem je i kupiłem d600.

Środek może mają wycofany, basu jest dość sporo, ale nie schodzi tak nisko jak wyższe modele denona. @Perul opracował na nie moda, dzięki czemu grają jeszcze lepiej.

Jak dla mnie d1100 są oczko wyżej niż CAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale cenowo są ze dwa oczka wyżej niż CAL! :)

Odnoszę się do 300zł z wysyłką z oferty powyżej, a nie z regularnej ceny rynkowej ...

 

Im więcej o nich czytam tym bardziej tracę zainteresowanie tym bardziej, że mam wątpliwość jaka cena za nie jest uczciwa. trochę jak z rembrandowanymi Brainwavz.

Edytowane przez NimnuL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie są warte cyny rynkowej, ale już powiedzmy max 250zł tak. Warto ich posłuchać przed kupnem. Jako podstawowych słuchawek bym ich nie polecał. Używałem ich głównie na podróż na dłuższe trasy, bo dość dobrze izolują od otoczenia. Konstrukcja też trochę mogła by być lepsza, bo potrafi skrzypieć przy poruszaniu głową (przynajmniej u mnie tak było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł to uczciwa cena za nie. W niektórych polskich salonach kosztują nawet 700-1000zł! To jakaś kpina. Za 1000 zł można wyrwać używane d600 z polskiej dystrybucji, lub kupić nowe z UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się strasznie łamią. Nie wiem czy miałem jakąś felerną sztukę czy coś ale używałem ich tylko w domu, nigdy nie spadły itd. a widełki popękały. Zresztą na amazonie sporo osób miało podobny problem.

Mi po dłuższym czasie nic się nie połamało.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby poprawili pałąk. Moim zdaniem trzeba dużo siły. nieuwagi, aby taki pałąk połamać w d1100.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby poprawili pałąk. Moim zdaniem trzeba dużo siły. nieuwagi, aby taki pałąk połamać w d1100.

@Wszystcy :)

Kupilem z afg ahd1100 za 320 z shipem i dwuletnia polska gwarancja ( ;D ) i sa to juz moje 3cie 1100setki w tym dwie poprzednie to wersje sprowadzane z uk ,

Sklep solidny, kupilem i szybko dostalem kurierem , choc z tego co widze cena wlasnie wzrosla do 450 .

Co do mojego doswiadczenia z ahd1100 , mialem 2 z uk < jedne nowe i jedne uzywki w stanie jak nowym kupionymi od mr brainwasha > i obie strasznie, potwazam strasznie skrzypialy na palakach. Troche sie balem ze model od afg bedzie podobny, lecz wielce sie zdziwilem jak przyszly. Uzywam drugi tydzien i nic nie skrzypi ...

Mam wrazenie ze palak jest nieco inny < nie dam glowy uciac, lecz chyba plastikowy palak jest nieco solidniejszy, badz taki model mi sie trafil, gdzies czytalem, chyba na headfi ze 2/3 ilosci skrzypi > , solidniejszy . A jeszcze pytanie 250zl byly w polskim sklepie z polska gwarancja, czy sprowadzane ?

Inszy 55 funciakow to okolo 270 a jeszcze ship dochodzi, no chyba ze grupowo, lecz i tak wyjdzie co najmniej taki sam jak polska dostaw, ponadto 270 ~ 300 lecz masz bez gwarancji nausznice

 

Edit

na stronie afg ahd1100 za 450 a w ceneo 260 hehe

Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wątpię żeby poprawili pałąk. Moim zdaniem trzeba dużo siły. nieuwagi, aby taki pałąk połamać w d1100.

 

@Wszystcy :)

Kupilem z afg ahd1100 za 320 z shipem i dwuletnia polska gwarancja ( ;D ) i sa to juz moje 3cie 1100setki w tym dwie poprzednie to wersje sprowadzane z uk ,

Sklep solidny, kupilem i szybko dostalem kurierem , choc z tego co widze cena wlasnie wzrosla do 450

Edit

na stronie afg ahd1100 za 450 a w ceneo 260 hehe

oni już co najmniej 4 raz zmieniają cenę, 2 tygodnie temu było 266, mieli wtedy zamówione ponad 100 par, będą musieli spuścić, bo jest JASNE , że te słuchawki są warte 300 i za te pieniądze warto je kupić a za 600 i więcej, one tylko wirtualnie są, albo 2 pary na półkach. Się nie sprzedają. Mają szansę na sprzedaż tylko za uczciwe pieniądze. Jestem przekonany, że śledzą nasze forum i skoki w cenach stąd wynikają. Głównie z tego tematu myślę. Jak przekonaliśmy już ludzi że to nie podróbki, podnieśli cenę. Ale niewarte ani 600 ani tych 450, które teraz tam kosztują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot racja one sa jak najbardziej warte 3 baniek, powiedzialbym nawet ze moze 4rech jezeli by we wszystkich modelach wyeliminowali problem palaka xD lecz 600-700 to znaczna przesada

@Inszy to co ty trzydziesci kilka funtow za nie dales ? hehe, seams big deal =D

Aktualnie an amazonie 50funtow, tyle ze ship dochodzi

http://www.amazon.co.uk/Denon-AHD1100-Over-Ear-Headphones-Black/dp/B003YUBE4E/ref=sr_1_2?s=electronics-accessories&ie=UTF8&qid=1384978428&sr=1-2&keywords=denon
Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności