Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

manuelvetro


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dt880... szybki i konkretny kontakt. Słuchawki w stanie niemalże sklepowym przy czym cenie do sklepowej daleko.


Pierwszy zakup doprowadził do drugiego - t70. Fantastyczny kontakt, fantastyczny człowiek.

 

Chylę czoła...

Edytowane przez lukekaczmarek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukierki od Mnichów Manu sprzedałem ! Bardzo miło z Nim pohandlowałem. Manu jest szybki i akuratny. Nikt nie jest stratny. A każdy zadowolony !!! Manu - czuj się Polecony ! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem od Manuela HD560.

 

Dopiero po dwóch dniach je doceniłem. :)

 

Super-transakcja, bardzo miły kontakt.

 

Manuel jeszcze stojak ekstra dorzucił - szczerze polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległy pozytywny komentarz, uwielbiam coś wysyłać temu promienistemu człowiekowi =)

To teraz jeszcze muszę poczekać, aż ktoś coś napisze, żeby dać komentarz za ER4XR :o

Ilość komentarzy musi się zgadzać z ilością transakcji ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten o to jegomość, namówił mnie na zakup Pioneera XDP-100R.

Zgrał całą transakcję zakupu, przesyłki i przelewy.

A, że zna jak nikt moje gusta, "grzech namowy" został mu odpuszczony. Bo trafiony to zakup w 100%.

Podziękowania :D

Edytowane przez jd1210
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

W zasadzie to powinny być dwa wpisy. 
Pierwszy: pomógł, a raczej przygotował całą transakcję z @bigmaras na zakup prze-fantastycznych i co ważnie rozsądnych kosztowo sprzętów. Wielkie dzięki!
Ale co było później przeszło me oczekiwania. Transakcja nr 2. Zgodził się a w zasadzie zaproponował wymianę: kabelek za słuchawki i dwa inne kabelki :) Dla mnie mega, dla niego mega nieopłacalne. @manuelvetro jeszcze słuchawki ode mnie dostaniesz, jak je tylko gdzieś upoluje, wiesz jakie :)
Nie można tego nawet nazwać transakcją, to była koleżeńska wymiana. I tak powinno być!
Polecam, polecam, polecam!

Fantastyczny człowiek.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeden z radośniejszych komentarzy mi się szykuje, bo niezmiernie miło było mi po ponad 5 latach przerwy znów pohandlować z nikim innym, jak z @manuelvetro

Od razu z tej okazji przypomniały mi się złote czasy forum, które hajpem żyło ale nie dłużej niż kilka dni, bowiem za zakrętem już czekał nowy, a powymieniać się zawsze było czym - w tym może przede wszystkim - ciekawymi spostrzeżeniami dotyczącymi tego jakże wciągającego hobby. #otakieforumwalczyę

Dlatego cieszę się, że Sennheisery Momentum 2 Oei tak wkomponowały się w gusta brzmieniowe i sprostały oczekiwaniom czysto praktycznym. Niechaj służą! 

 

Ja oprócz gotówki otrzymałem swój pierwszy w historii zbalansowany kabel do słuchawek produkcji Mistrza Perula, który przetestowałem w akompaniamencie NightHawków Carbonów i Astellowskiego AK70 również w czarnym kolorze. Brzmienie tego cacka w jakże innym kolorycie aniżeli sprzęty, które zezwoliły mi ten kabel usłyszeć. 

 

Dziękuję! :)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności