Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

CIEM od Lime Ears - LE3SW


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, ale na pewno nie będzie mnie stać na takie iBasso DX90 czy Fiio X5 od razu, wszystko z czasem :) No tak, ale ja potrzebuję izolacji (dojazdy do pracy szynobusem), i żeby dawały radę w ciężkiej elektronice, wiem, że od tego są dynamiki, no ale ciemy z dynamikami to chyba dopiero od 900$ za UM Miracle z tego co wiem, tak? :)

Nie UM Miracle, tylko UM Merliny. Jeszcze parę innych się znajdzie hybrydek CIEM.

A jeśli chcesz basu wooferowego to CA Harmony 8 albo 1964v6.

 

 

I all999 prawdę rzecze zacznij od jakiegoś przyzwoitego playera, gdyż musisz napędzić czymś, bo tak to żadne CIEMY nie pokazą 70% swoich możliwości.

Edytowane przez misiekkb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to właśnie bardziej Harmony 8 Pro bliżej do m50 niż Limonką. Ale co d CIEMów sam musisz wybrać, gdyż wszystko zależy na czym słuchasz, jakiej muzyki i twoich gustów.

I po drugie bas wooferowy nie znaczy że to jest typ grania jak subwoofer do kina domowego czy samochodowy, tylko że ten bas bardziej przypomina bas jaki jest z głośników niż że słuchawek. Gdyż ja nienawidzę basu, te pasmo dla mnie wogóle nie powinno być podbite, dlatego nienawidzę Denonów, a w H8P jakoś mi tak bardzo nie przeskadzał ten bas, nawet chciałbym żeby fakturę czy właśnie sposób grania wooferowy bym chciał mieć w swoich CIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hmmmm. Wybornie, jako ze jestes z Wroclawia :) A jakbym chcial kabel oplatany nylonem? (w sensie sznurowka style) Robiles juz cos takiego moze? Nie musi byc zakrecany. Jakie kolory wchodza w gre? I duza roznice w graniu widzisz w stosunku do stockowego kabla od LE?

 

Aaaaa i cena jeszcze. Tutaj lub PW jak wolisz.

Edytowane przez juni0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do swoich Limonek sprawiłem sobie taki oto kabelek http://www.btg-audio.com/webstore.htm#!/Midnight-CIEM-cable/p/28132561/category=2706350
Chłopak który je robi jest studentem i nie zjadł go jeszcze kapitalistyczny świat. Opinie na temat kabelka są bardzo pozytywne, sam również to potwierdzam. Jakość/cena na 6+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wiem ze czasem studiuja :P tylko tak sobie detektywistycznie doszedlem ze skoro kolega wie ze student to moze wie to bo to jakis jego miastowy ;)

Brian nie Brian - czasem u nas takie imiona wymyslaja ze ja juz nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę więcej opinii na temat pracy studiującego Briana z USA: http://www.head-fi.org/t/628220/btg-audio-cable-impressions-reviews-and-discussion-sunrise-starlight-fitear

Na kabelek czeka się około miesiąca (licząc z czasem przesyłki). Cła i VATu nie płaciłem :)

Edytowane przez simplicyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę więcej opinii na temat pracy studiującego Briana z USA: http://www.head-fi.org/t/628220/btg-audio-cable-impressions-reviews-and-discussion-sunrise-starlight-fitear

Na kabelek czeka się około miesiąca (licząc z czasem przesyłki). Cła i VATu nie płaciłem :)

Ile Cie wyniosla ogolnie ta impreza? No mi sie podobaja kable w nylonie i chyba zamowie u Pana Braiana aka student :-) Edytowane przez juni0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności