Skocz do zawartości

SONY NWZ-E580 (E584 i E585)


zervis

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając do M505 :D W specyfikacji podają moc 10mW na kanał, więc: albo Sony zmieniło sposób pomiaru, albo ten odtwarzacz ma naprawdę sporego kopa w porównaniu do innych modeli. Nie spotkałem się we wcześniejszych odtwarzaczach z serii walkman z mocą większą niż 5mW (nawet X miał tyle na papierze). Także ten Master amp czy jak mu tam, może być rzeczywiście nie dla picu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że na FLAC jest gapless :) Na mp3 niby też, ale występują małe zniekształcenia w momencie przejścia na kolejny utwór - zapewne związane z kompresją do mp3. No i ClearAudio+ jednak daje radę, na stockowych słuchawkach czuć dużą poprawę, ale nie na Audeo (jak wcześniej słuchałem) to ten tryb lepiej wyłączyć.

Fajny bajer do słuchawek które mają kiepski środek. Jest też opcja "timer" i można sobie zaplnować wyłączenie grajka np po 30min - kolejna opcja której mi brakowało z odtwarzaczy cowona. Polecam sprawdzić tego grajka, w moim odczuciu jest to killer pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folię na ekran możesz kupić do samodzielnego docięcia - nie powinno być trudno. Futerałów jako takich chyba jeszcze nie ma, ja używam mofi case zarówno na E585 i Lumię 720 (różne rozmiary), coś takiego:

 

mofi_16_19.jpg

 

Mam kilka wolnych jakby co.

 

PS: Proponowałbym przenieść dyskusję do tematu z recenzją.

Edytowane przez zervis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jest jakieś info apropos tego jaka jest impedancja wyjściowa tego grajka? Nigdzie nie mogę znaleźć.

Raczej ciężko o te informacje w przypadku odtwarzaczy Sony, ale najczęściej mają 3-4ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wciąż mam i jestem zadowolony, nic się nie zmieniło, głośność potrafi spasc do 13/30 ze względu na ograniczenia glosnosci i trzeba sobie pogłośnić ręcznie, ale pisalem o tym w recenzji. Generalnie jestem bardzo zadowolony, ale dla mnie jest to odtwarzacz glownie pod ath m50, bo do audeo lepsza lumia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mega szybką odp! Rozumiem, że jak napisałi '77h' a głównie słucham w okloicach 256VBR można oczekiwać 40h nonstop?

Głośnosci w ogóle nie przeżywam - słucham tak, by słuch nie ucierpiał, często wręcz cichutko...

Edytowane przez korben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Te wszystkie dodatki moim zdaniem mają znaczenie tylko w przypadku muzyki z mniejszym bit rate'm, w przypadku większych lub flac, zazwyczaj pogarszają jakość dźwięku, chyba że chodzi o dołączone słuchawki, wtedy można się pobawić z ciekawym skutkiem. Dźwięk w 58x jest super, niczego tu nie brakuje, jest w dodatku bardzo równy, bateria i wykonanie tak samo. Polecam.

Edytowane przez krysis78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie wyjąłem po kilku miesiącach i nadal jestem zachwycony jaością zarówno wykonania jak i całej reszty.

 

Kto może/chce niech kupi póki jeszcze zostały ostatnie sztuki.

 

W tym momencie głównie podaję podcasty i rap i muszę przyznać, że do 10letniego iRivera zostanie ze mną do końca ten model Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności