Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Heartstone


Sconner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

ja pograłem na początku ale szybko się znudziłem... podobnie było z heroes of the storm (choć w to grałem znacznie dłużej) - gry freemium od blizzarda zupełnie do mnie nie przemawiają... za dużo grindowania (odblokuj to, odblokuj tamto, pozbieraj karty, na koniec okazuje się że i tak trzeba coś kupić co efektywnie wychodzi drożej niż jakby się kupowało jakąś pudełkową grę)

 

... z drugiej strony, jak ktoś lubi karcianki, to jest co robić - stale wychodzą dodatki, teraz są cotygodniowe "karczemne mordobicia" ;) etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak moim zdaniem gra jest dobrze zbalansowana jeżeli chodzi o rozgrywkę.

Można wygrać praktycznie podstawowymi kartami z dużo silniejszym przeciwnikiem. Ale aby to zrobić to trzeba już trochę w to pograć i ułożyć sobie dobry zestaw kart.

Zauważyłem, że sporo robi też "czynnik losowy". Czasami jest tak, że kart wchodzą nam idealnie takie jakbyśmy chcieli a czasami nic nie idzie zrobić.

 

Dodatkowi bohaterowie za kasę nie wnoszą w sumie nic poza zmianą awatara i to tylko taki dodatek aby od maniaków wyciągnąć kasę.

Nowe przygody można "kupić" za golda zdobytego w grze. Także tutaj nic się nie traci realnej gotówki. A zyskuje surę bardzo dobre karty do talii, które potrafią jednak w rozgrywce zrobić sporą różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

'Trochę' odkopię, bo ja dopiero dałem się namówić przez brata na spróbowanie i podpisuję się pod przedmówcami, generalnie gra nudzi się po kilku/kilkunastu godzinach, bo niewiele już jest do robienia gdy nie wydaje się kasy, a ceny tych przygód, areny itp. nie na polski rynek. Złoto ciuła się powoli więc strasznie dużo czasu pochłania, 100 złota po 30 wygranych, a nawet jeśli jesteś bardzo dobry to nieodzowny element losowy karcianki sprawi, że najszybciej uda ci się to w około 50 grach, do tego później ciężko już w tych paczkach otrzymać coś nowego i zbierasz duplikaty kart, arena strasznie losowa i ciężko dobrać te karty kiedy nie wiesz co dalej ci się trafi. Ostatecznie więc wg mnie to wyłącznie taka gra w karty do pogrania ze znajomymi parę partyjek wieczorem jeśli dysponujecie podobnie silną pulą kart, Blizzzard imho się stacza co raz bardziej tymi nieadekwatnymi cenami do jakości swoich produktów, Overwatch dla mnie przykład numer jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności