Skocz do zawartości

Promo w Saturnie


all999

Rekomendowane odpowiedzi

W Saturnie dziś wieczorem leżały:
RX700 - 100PLN
Diesel Vector - 600PLN
Monster DNA - 500PLN
S650 - 130PLN
D340 - 600PLN (tu chyba ma być 250PLN, nie jestem pewien na 100%)
D401 - 600PLN
Edge - 600PLN
Jedne AKG K518 w tej dziwnej wersji (nie LE), 140 PLN -


K618 brak.

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakieś inne nowe Denony, to i tak bym zmienil. W D1100 mnie ten pałąk denerwuje, a te nowe nawet fajnie wyglądają. A wycofana srednice da sie pewnie jakoś zredukować. ;)

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon AH-D 1100 są teraz w dobrej cenie, z shipem 325zł, może lepiej dołożyć stówkę do nich zamiast Tiesto?

 

deadmau - czekam na relację z niecierpliwością ;)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon AH-D 1100 są teraz w dobrej cenie, z shipem 325zł, może lepiej dołożyć stówkę do nich zamiast Tiesto?

 

deadmau - czekam na relację z niecierpliwością ;)

http://forum.mp3store.pl/topic/35465-okazje-z-allegro/?p=1010404

No nie wierzę, znowu zmienili cenę ;/ a było 249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ręką na sercu mówię, że Denony po modach (Perula + mój) grają co najmniej klasę wyżej od CAL! i w pełni zasługują na te 300zł. Basu jest podobnie, wokal dużo lepszy (wypchniety), a góry więcej.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych pozycji zostały tylko Sony MDR1R za 500zł (zafoliowane chyba jeszcze fabrycznie). Pytałem o Q701 z wyprzedaży, to gość stwierdził że były tylko dwie sztuki (?), i że nie będą ich więcej sprowadzać bo im się nie sprzedają.

Są jeszcze Kossy DJ200 za 350zł i DJ100 za nie pamietam już ile. Różowe AKG K518 za 140zł i Skullcandy Aviator białe za 350zł. Także to co lepsze to już powybierali :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sie jednak tam dzieje, byłem rano we wtorek to Soniaczy nie bylo ;) w zasadzie to przy mnie zaczeli wynosic cala wystawke z tymi sluchawkami i pokładli tam ksiazki.

Soniacze mozna u nich przesłuchac na scianie za działem ze sluchawkami, bardzo przyjemne sluchawki, wogole to fajnie zrobili bo nawet k550 posluchalem przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MDR1R podobna klasa słuchawki, ale żeby tak do 300-400zł przecenili. :/ Jakby był szybszy o tydzień-dwa, to nawet miałem je do zrecenzowania.

 

Szkoda, że nie ma w Białym Saturna, chyba najbardziej przystępny sklep z tych większych rtv, bo w media jakieś kaczany same wiszą (przynajmniej u mnie), w Neonecie Bitsy by Lady Gaga (plus KPP i HD439 chyba), a o rtv euro szkoda gadać.

 

Q701 rzeczywiście słabo się sprzedają, dwie sztuki od razu poszły. :/

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w mm i jakis typ słuchał zielonych q701 z nokii e52 a ja się z boku cieszyłem

ot taka mała dygresja

sprzedawca w zastępstwie w jednym z salonów audio przy mnie odsłuchiwał Q701 ze swojego iPoda Shuffle 3g :)

 

MDR1R podobna klasa słuchawki, ale żeby tak do 300-400zł przecenili. :/ Jakby był szybszy o tydzień-dwa, to nawet miałem je do zrecenzowania.

 

Oj, za trzysta to nawet ja bym z chęcią przygarnął :rolleyes: naprawdę przyjemne słuchawki.

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś robili jakiś remanent na stoisku słuchawkowym w Saturnie w Magnolii (Breslau). Bałagan spory. Ale nie wiem czy będzie wyprzedaż czy tylko były to porządki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś robili jakiś remanent na stoisku słuchawkowym w Saturnie w Magnolii (Breslau). Bałagan spory. Ale nie wiem czy będzie wyprzedaż czy tylko były to porządki.

Jak byś cos wiedział to napisz, może tym razem coś mi się złapać

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności