Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

adamzeroo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Bez wstępu , ktoś jest w stanie przybliżyć mi wrażenia z użytkowania ( bateria ) i odtwarzania ( jakośc dźwięku) w tym konkretnym LG ? Z Racji prostego designu i całkiem konkretnej specyfikacji , strasznie chodzi mi po głowie ten telefon no i można go wychaczyć >1000zł. A niestety wyszukiwanie czegokolwiek na forum z LG swift w nazwie kończy się przekierowaniem na jałowe dyskusje albo linkami do sprzedaży lg swift gt540. Jeśli był już taki topic a ja nie odnalazłem nic , proszę o link i zamknięcie tematu.

Edytowane przez adamzeroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nic nie pomogę jedynie mogę nieco zasugerować. Ten lg posiada taki sam układ jak nexus 4 więc nie powinno być źle ale różnie to bywa, np. Między lg 4x a HTC one x jest diametralna różnica pomimo tegry 3 w obu układach

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak jezeli wystarczy Ci 16 GB pamięci to odpuść sobie OG telefon fajny ale jeżeli chcesz aktualizacje to nie polecam. Jeżeli jesteś typowym lajkiem i nie będziesz aktualizował ani modowal to bierz go :) Dobry tele z fajna nakładka lecz aktualizacje i wsparcie xda jest marne

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje to wszystko i Lg chyba naprawde zaczyna się starać , chociaż G2 to prawdziwy smok-marzenie. Mam jeszcze pytanie od czapy, z racji że jednak krucho u mnie z kasą a jakoś specjalnie nie zależy mi na designie telefonu, to natknąłem się na taki kwiatek jak - PENTAGRAM COMBO 4 CORE ( czy jakoś tak). Jeśli ktokolwiek to posiadał , może ośmieli się napisać coś o dźwięku. Jest czysty andek , 4 rdzenie , 3000 mAh bateria i nie najgorszy ekran, stockowy equalizer + jacyś amatorzy na mgsm mówią o dobrej jakości dźwięku. Cena za taka specyfikacje - 500 zł nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 4.3 ale dla UK, dla Polski jeszcze nie ma. Kto chce może zainstalować odinem, żaden problem. Inna sprawa, że nie polecam bo samsung wydał bubel z poważnymi błędami a przy tym nie dodał kompletnie nic przydatnego.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co cwaniaki?
1. Aktualizacja dla Galaxy S III wstrzymana. Proces aktualizacyjny do Androida 4.3 dla S-trójki rozpoczął się kilka dni temu, jednak - jak donosi serwis SamMobile, - sporo użytkowników skarżyło się na liczne wady nowej wersji oprogramowanie, takie jak krótsza żywotność baterii, zrywanie połączenia z Wi-Fi, niedziałające aplikacje, spowolnienie pracy interfejsu, a nawet niemożność odblokowania ekranu. Samsung zdecydował się więc na wstrzymanie aktualizacji do czasu uporania się ze wszystkimi błędami. Na razie nie wiadomo, jak długo to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie temat do zamknięcia , zastanawiałem sie nad telefonem , bo chciałem wziąć abonament w playu i rózne konfiguracje przychodziły mi do głowy . Nagle dziś wchodząc na strone Playa zobaczyłem ofertę Samsunga galaxy s3 LTE (2gb ram) za 360 zł z abonamentem 70 zł(darmowe LTE) miesięcznie i poprostu , bez zastanowienia to zamówiłem oferta jak na moje oko bardzo ok , tym bardziej że lg G jest w tym abonamencie za 900 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale LG G to flagowiec, a Samsung S3 nie :) Tak czy siak - oby Ci służył, wiele się słyszało negatywnych opinii o Androidowych smartfonach od Samsunga.

 

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest jednak anulowana a to dlatego że jak doczytałem nie wlicza się w nią pakiet smsów dodatkowo kosztujący 10 zł więc już mi się to rozmywa( zasięg Playa akurat mam ok). Tak że temat dalej otwarty . Cholernie pasuje mi ten lg i dobrze byłoby gdyby grał jak należy. Trzeba będzie na niego chyba poprostu pociułać widziałem na tablicy już egzemplarze poniżej 1000zł.


Chyba że macie jakiś złoty środek a mianowicie Smartfon <4", czterordzeniowy układ, 2 gb ramu(marzenie), naprawde dobry wyświetlacz powyżej 300 ppi (okazjonalny ebook) i wolfson Cena w granicach 1k PLN (używany). Skłaniałbym się ku temu meizu z chin ale cholera wie jak to wszystko działa ,plus ta nietypowa rozdzielczość ekranu. Chyba że zostać przy 3gs i odkładać na lumie 920(ponoć gra dobrze), lg g2 lub htc one?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak zasieg playa OK,chyba ze mieszkasz w centrum miasta I nie wychodzisz z telem z domu. Dopiero po zasiegu poznalem, czemu maja takie zayebiste promocje w playu. Szlak mnie trafia, jak musze dzwonic z tela w playu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumie 920 kupisz za 1100 zł :) HTC One słabo gra chyba że zadowala Cię bass na wszystkich pasmach, a LG i muzyka to śmiech na sali :) Za te 1k polecam Lumie sam się nad nie zastanawiałem ale wygrał Nexus ze względu na ilość wcześniej zakupionych aplikacji w GP

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus nęci coraz mocniej , tym bardziej że można go wyrwać poniżej 1k. Jak rozumiem nexus gra nieco powyżej średniej?


Nexus ma LTE ?


mówisz że lg i muzyka to śmiech na sali a nexus to lg , jak gra ?


i jak z baterią?


a o zasięgu nie wiem , mieszkam na wsi 30 km od najbliższego większego miasta i zasięg mam wszędzie ,nie jest maksymalny ale to zawsze 2/3 zasięgu gdzie bym nie był, może mam fart i gdzieś blisko jest nadajnik. Oglądam filmiki Nexusa na kitkacie i cholera jestem oczarowany jak ******ście google to wszystko przemyślało. jest mega intuicyjnie i nieprawdopodobnie estetycznie. Przy wszystkich obrzydliwych nakładkach samsunga czy lg ( no moze poza tą z htc one która mi się bardzo podoba) , skompromitowanym ios7 ( póki nie pobawiłem się zaktualizowanym iphonem 4s, myślałem że to wszystko w nowym ios'e od apple'a jest takie śliczne i cudnie działające , ale naprawdę nie wyszło tym razem) zdecydowanie jest naprowadzeniu. Tym bardziej że uwielbiam kiedy jest tak ascetycznie. No bomba , gdyby to tylko grało jak trzeba ;/


tak to walka się będzie toczyć między s3 LTE ten z 2gb Ramu ( lepszy aparat, LTE i wolfson) a Nexusem 4 ( wsparcie google , lepszy wyświetlacz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus ma zablokowane LTE ale i tak pasma nie są na Polskę tylko na Kanade ale za to ma bardzo szybkie HSDPA + które jest niewiele wolniejsze niż 4G. Muzyka w Nexusie to nic specjalnego naturalne brzmienie nic więcej taka średnia. Bateria ok mi starcza na cały dzień pracy, generalnie przed chwila Google wypuściło aktualizacje do 4.4 ale na 4.3 ekran non stop włączony to 4 h wiec wynik okay zależy jak używasz ja ładuje codziennie ale moj tato co dwa dni :) Zasięg jest ok jestem z Playa i zawsze go mam wcześniej miałem L9 gdzie była tragedia z zasięgiem a jeszcze wcześniej Xperie P tam był ok. Tutaj nie mam nic do zarzucenia zasiegowi

 

 

Jeszcze co do gry to dobre słuchawki mod na dźwięk i np poweramp jeżeli masz to wzmacniacz to zagra dość dobrze, lecz nie można wymagać zbyt dużo :( w kwestii muzyki SGS 3 jest lepszy

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez elderbary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem użytkownikiem OG ale muzyka jest taka sama jak w Nexusie ....

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ale OG jak i Nexus są lepsze od sgs 3 i nie warto dla muzyki go wybierać

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności