Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do ok. 50zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam zamiar kupić słuchaweczki dokanałowe. Budżet to około 50zł. Mogę go troszkę rozszerzyć, jeżeli warto (stosunek jakość/cena). Nie jestem bardzo wymagającym audiofilem, jednakże jeżeli mam już wydać pieniądze, to chciałbym je wydać dobrze, dlatego założyłem ten temat. Znalazłem kilka polecanych słuchawek w tym przedziale cenowym, natomiast nie wiem które będą odpowiednie dla mnie.

-> PHILIPS SHE 3590
-> PANASONIC HJE120
-> PANASONIC HJE125
-> Sony MDR-EX 10

Więc tak: najwięcej siedzę w gatunku Rock oraz Metal (COMA, AC/DC, Lipali, Luxtorpeda, Iron Maiden, Slipknot), jednakże ostatnio słucham trochę Rapu/Hip-Hopu (Mam na imię Aleksander, GrubSon, Eminem). Nie pogardzę także ChillStep'em.
Nie potrafię określić rzeczy typu góra, scena itp. dlatego może jeszcze dopowiem że lubię gdy jest dużo basu.

Odtwarzacz to Galaxy S Advance + Power AMP.
W przyszłości (może na święta) zamierzam kupić Clip'a +

Wiem, że pewnie trudno wybrać słuchawki odpowiednie dla mnie (i to jeszcze w tej cenie) ale będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wujku!

 

Poczytaj o mało znanej marce JBM.

Poszukaj tutaj na forum. Swojego czasu robiły niezłą furorę.

http://zabrzmij.wordpress.com/2012/06/09/recenzja-sluchawek-dokanalowych-jbm-800/

Sam je kupiłem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. Stosunek cena/jakość moim zdaniem 5/5.

 

Dostaniesz je na alle albo u nas w komisie...

Edytowane przez Harmony Korine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat, jeśli można. Szukam również sluchawek dokanalowych do 50 zł. Jestem dosc wymagający, gdyż sluchawki, ktore dotad uzywalem byly bardzo wygodne i swietnie graly. W sumie nie wiem jaka jest ich nazwa ale byly w zestawie z Mp4 od SONY z serii E. Nie znam sie zupelnie na sluchawkach wiec bardzo prosze o jakies propozycje. Slucham lekkiego dubstepu,troche popu. Wybralem dwie pary sluchawek ze wzgledu na ich taka inna konstrukcje, nie wiem jak to okreslic.

1.Panasonic RP-HJE120E-K

2. TDK EB-410

Sluchawki, ktore szukam nie musza byc takiej konstrukcji jak te, bo zalezy mi na jakości.

Dziekuje z gory za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zabawane jest to że miałem dokładnie taki sam dylemat wczoraj to znaczy szukałem słuchawek dokanałowych z tym że do 80 zł.

Ale w moich typach były PHILIPS SHE 3590 oraz PANASONIC HJE125. Dodam jeszcze że od ponad roku posiadam również Soundmagic ES18 :D

Skuszony niebywale pozytywnym opiniami i recenzjami Philipsów SHE 3590 kupiłem za całe … 40 zł słuchawki i cóż mogę powiedzieć po dosłownie chwili "przeżytymi" z nimi, w porównaniu do ES18 bas jak był jednak bardziej zachowawczy, nie jest tak wylewny, w moim przypadku izolacja od otoczenia o wiele lepsza jest również w soundmagic. Mam wrażenie że tam jest jakby wszystko takie przestrzenne, lepiej zgrane ze sobą a w philipsach takie ziemne, surowe … Rozczarowany nie jestem bo trudno być, wydając tak s

śmieszną kwotę na słuchawki. Fakt że muszę się wygrzać odpowiednio, dopiero wtedy będzie można ostateczne sądy wydawać. A najlepsze jest to że chciałem kupić zamienniki dla Soudnmagic bo bas wydawał się mi taki płytyki i bez wyrazu … można powiedzieć że zamieniłem merecedesa na malucha w moim odczuciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukujac rozne strony wyselekcjonowalem sobie 4 pary słuchawek. Bylbym wdzieczny o wskazanie najlepszego modelu. Moje poprzednie sluchawki co odkrylem dzisiaj to byly sony ex85. Niesety mam ograniczony budzet dlatego prosze o rade osoby, ktore bytowaly z ktorymis z tych sluchawek:

1. Soundmagic ES18

2. TDK EB410

3. Panasonic RP-HJE120

4. JBM MJ800

Zależy mi bardzo na dobrym basie ale tez wokalu. Slucham gatunku glownie drum'n'bass.

Edytowane przez OUV3RW3RK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej.
Tak więc byłem obejść kilka sklepów w Chodzieży (Avans, Neonet, MediaExpert) i w żadnym z nich nie znalazłem Soundmagic ES18 na których mi najbardziej zależało. Były Panasonici HJE 120 (30zł) i Philipsy SHE 3590 (50zł).
Teraz stoję przed decyzją. Czy zamawiać
Soundmagic ES18 z internetu, czy kupić Panasy, bądź Philipsy na miejscu. Jak myślicie? Czy te ES18-tki, są lepsze pod moje wymagania? Gdzieś przeczytałem że nadają się nieźle do odsłuchiwania live koncertów, więc coś dla mnie.

PS.: W jakim sklepie mogę dostać Soundmagic ES18 w Poznaniu? Bo niedługo się wybieram na koncert, więc mógłbym zawitać gdzieś blisko dworca, do jakiegoś sklepu (jeżeli ktoś ogarnia miasto)

Dzięki, Pozdrawiam, Dawid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności