Skocz do zawartości

Rockbox dla Sony!


Arthass

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście?

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?s=89d8002172ce380cf3f567b873351716&t=72854

Tego mi zawsze brakowało w odtwarzaczach Sony. Mam nadzieję, że zrobią coś na wyższe modele

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na starsze, takie jak: s61x, s63x czy a81x nie ma... btw ciekawe czy po zmianie na rockboxa w grajkach sonego z blokadą, zostanie ona usunięta, czy to jednak siedzi w hardware...

 

Niektórzy twierdzą, że blokada mocy wyjściowej jest "hard coded into hardware", więc w takim wypadku może być problem. Może być to prawda, bo z relacji wielu osób zmiana firmware na japoński w odtwarzaczach z rynku europejskiego nic nie dała... Zawsze można zamawiać z Australii :D o ile w ogóle wypuszczą nową serie na ich rynek

 

http://www.rockbox.org/mail/archive//rockbox-dev-archive-2013-09/0009.shtml

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Generalnie seria e34x/44x jest bardzo dobra pod względem brzmienia. Moim zdaniem prezentuje taki dźwięk clipa (pierwszej generacji), ale jakby o stopień wyżej, z masywnym basem, świetną średnicą, i łagodną, aczkolwiek przyjemną górą. Gdyby miał jeszcze slot na kartę pamięci to z rockboxem byłby imo zabójczą konkurencją dla fuze.


Dobrze to już wygląda:

http://www.rockbox.org/wiki/SonyNWZE360Port

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyzwyczaiłem sie przez lata do rockboxa, że praktycznie brak mi go wszędzie. Szkoda że DX50 nie jest na liście :)

 

Mam tak samo. Jak widzę DAPy bez RB to tak jakoś dziwnie mi się je obsługuje. Brak rzeczywiście wsparcia dla iBasso, ale dobrze, że z Sony coś już się ruszyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Tak przyzwyczaiłem sie przez lata do rockboxa, że praktycznie brak mi go wszędzie. Szkoda że DX50 nie jest na liście :)

 

Mam tak samo. Jak widzę DAPy bez RB to tak jakoś dziwnie mi się je obsługuje. Brak rzeczywiście wsparcia dla iBasso, ale dobrze, że z Sony coś już się ruszyło :)

 

me tu, a co powiedzieć jak ja na RB siedzie juz ponad 2,5r ? a w video jest on jednak dość dobrze zobiony rozbudowany

ale za rok dwa pewnie powstanie jak sie unormuje firmware poducenta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, po przesiadce z rockboxa na "zwykły" soft człowiek czuje się jakby mu jedną rękę odcieli. Cieszę się, że na te modele wychodzi rb, bo to dobre odtwarzacze (szczególnie e34x/e44x), ale jednak ciężko je już znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności