Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nowe Słuchaweczki i kilka propozycji


MOTYW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. Przypadkowo trafiłem na to forum nudząc się w pracy (wiem mam sporo szczęścia mogąc się nudzić w pracy :-D ) I tak przeglądając tematy czytając przypadkowe recenzje różnego sprzętu zaraziłem sie waszą pasją i doszedłem do wniosku" ja też tak chce, chce dźwięki które znam usłyszeć w lepszej formie i rozkoszować się nimi" (heh rozkoszować się ale mój budżet to ok 300 zł). Obecnie jestem użytkownikiem Philipsów SHP 2700, odtwarzacz to głównie iphon 4 i PC a w przyszłości też konsola. Rodzaj muzyki jakiej słucham to głównie Deep House coś z przyjemnym basikiem, Parov Stelar czasami Depeche mode ale głównie Deep.

http://www.youtube.com/watch?v=B4TPIBRuI8k&list=FLDO1WhYT_gg6r1EcTbEy6zQ

http://www.youtube.com/watch?v=3EL7_MwbnJ8

(jak by ktoś chciał się zorientować)

Chchał bym aby słuchawki nadawały się też do dłuższego siedzenia przy grach, Głównie FPSy czyli powinny być wygodne i w miare najlepiej jak to możliwe w tym przedziale cenowym pomagały w lokalizacji. Ale przejdźmy do sedna poczytałem poszperałem i tu mam kilka propozycji które mnie zainteresowały, mam nadzieje, że z waszą pomocą uda sie coś wybrać, do dzieła:

 

AKG514 mk II ( dobre opinie o wygodzie i niska waga plus fajny wygląd jak dla mnie ale to mało istotne)

 

Superlux HD681 ( podobno wykonanie średnie ale dobrze grają plus cena)

 

Cresyn C750h (ale słyszałem, ze lubia pękać)

 

Maxell Retro DJ ( podobno super kopia dużo droższych słuchawek)

 

Panasonic RP-DJS400E

 

Philips SHL5905BK

 

Sony MDR-XB700 ( opinie o basie mnie zainteresowały ale nie wiem czy nie będzie za mocny i czy sprawdzą się do pozostałych gatunków muzyki jak i gier)

 

To moje wszystkie propozycje, czekam na waszą pomoc jak i oczywiście na wasze propozycje. Dziękuję z góry za chęć pomocy i przeczytanie tej ściany tekstu na samym początku.

Pozdrawiam!

Edytowane przez MOTYW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Superlux HMC-631. Spiszą się dobrze w grach i pozostanie dobra jakość dźwięku. Do tego zostanie nieco kasy, będzie można dozbierać i pomyśleć nad kartą dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux HD681 (bardzo fajne tanie i dobre dużo wysokich bas nisko schodzi ale ma mało mocy )


Cresyn C750h - masz na nie gwarancję a jak naprawdę będziesz dbać nie pękną a granie super.



Sony MDR-XB700 bardzo wygodne basu jest dużo ale ale jest dobrze kontrolowany :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cresyn C750h - masz na nie gwarancję a jak naprawdę będziesz dbać nie pękną a granie super.

 

Ile je miałeś, że tak ferujesz wyroki? Tyle co na testy? Ja miałem je jako trzeci zestaw odsłuchowy, nigdy nie miałem ich w plecaku (albo na szyi, albo na głowie), a i tak 3 miesięcy nie wytrzymały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności