Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

LG G Flex, curvedaudiosmartphone?


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

LG zaprezentowało właśnie nowego flagowca. G Flex. O to co znalazłem na WP.PL:

 

 

lg-g-flex-mat-pras-660x440.jpeg

 

 

Mamy do czynienia z nowym trendem na rynku smartfonów. Nie jesteśmy jednak pewni, czy rozpoczęta właśnie wojna ma sens. Czy naprawdę użytkownicy rzucą się na telefony z wygiętymi wyświetlaczami? Po Samsungu Galaxy Round, wygiętym w poziomie, LG pokazuje smartfon G Flex, wygięty w pionie.

LG G Flex to koreański smartfon w zakrzywionej obudowie. Został wyposażony w wygiętą baterię i ekran typu Plastic OLED. Wydajność ma zapewnić układ SoC z procesorem 2.26 GHz Quad-Core Qualcomm Snapdragon 800 MSM 8974, GPU Adreno 330 450MHz oraz 2GB LP DDR3 RAM. Pamięć wewnętrzna to 32 GB, niestety nie można jej rozszerzyć za pomocą kart microSD.

Ekran zastosowany w smartfonie LG to 6-calowy POLED wyświetlający obraz o rozdzielczości 1280x720 pikseli (Real RGB). Wbudowany aparat ma rozdzielczość 13 Mpx i pozwala nagrywać filmy w jakości Full HD z prędkością 60 fps. Nie zabrakło przedniej kamery do wideokonferencji. Ta ma rozdzielczość 2.1 Mpx i pozwala rejestrować wideo 1080p@30fps. Nowy smartfon LG pozwala odtwarzać dźwięk w jakości Hi-Fi 24bit 192kHz.

Mocną stroną nowego smartfona jest łączność. Szybką transmisję danych zapewnia moduł HSPA+ (42,2 Mbps DL / 21 Mbps UL) oraz LTE, który zapewnia transfer na poziomie 50 Mbps UL, 150 Mbps DL. Jest również Bluetooth 4.0, Wi-Fi w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac oraz NFC, a także port microUSB 3.0. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.2.2 Jelly Bean.

Specyfikacja techniczna jest więc interesująca, chociaż zawód może sprawić ekran - rozdzielczość tylko HD 720p przy przekątnej 6 cali to dość mało na dzisiejsze standardy. Do tego mamy wątpliwości, czy smartfon wygięty w pionie będzie się wygodnie nosić w kieszeni spodni. Im dłużej przyglądamy się nowym modelom koreańskich producentów, tym bardziej przekonujemy się do teorii, że jest to zwykły pokaz siły.

 

Źródło: WP.PL

 

 

Czyżby szykuje się coś dla Nas nowego na rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że LG zawsze coś schrzani. Chociażby L9, Nexusa, L5 (który LAGUJE przy odblokowywaniu ekranu). Z jednej strony fajnie to wszystko wygląda, ale z drugiej strony wiem jak to jest z telefonami, które mają cały przód ekran, a obudowę z plastiku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran - dziwne to, na oko bezsens. W końcu takiego smartphona nie będzie się dało płasko położyć na stole...

6" - dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus 3 już miał zakrzywiony ekran- też mi halo. Nic nie udało im się nowego przez ostatni czas wymyśleć...

Nexus 3 a co to ? Nie ma takiego chyba Ci chodziło o Galaxy Nexusa i on nie ma wygetego ekranu tylko obudowe a to różnica

Tylko, że LG zawsze coś schrzani. Chociażby L9, Nexusa, L5 (który LAGUJE przy odblokowywaniu ekranu). Z jednej strony fajnie to wszystko wygląda, ale z drugiej strony wiem jak to jest z telefonami, które mają cały przód ekran, a obudowę z plastiku. :)

L9 jest najbardziej udanym telefon LG od wielu lat nwm z czym ty masz problem miałem wcześniej 2 Nexusy teraz mam 4 i czekam na 5 nie widzę w 4 czegoś co lg zniszczylo n4 jest również najbardziej udanym nexem. Chłopie jak sie nie znasz nie wypowiadaj sie.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up tamten chłopak nie wie o czym gada nie przejmuj sie. Jeżeli według niego istnieje Nexus 3 to powinnien udać się do specjalisty :)) Galaxy Nexus ma wygiete plecki podejrze ale tutaj też nie jestem pewien

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cenę 600 zł znajdź lepszy z tak dobrym ekranem. Jedyne co w tej cenie pod względem dźwięku wykonania i aparatu jest lepsze to sony xperia P

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez elderbary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elderbary, może ciutkę bardziej grzecznie- nie wiem co mam....Proszę nie wysyłaj mnie do specjalistów. Skrót myślowy- Galaxy Nexus GT-i9250...Doczytaj, później obejrzyj w rzeczywistości, następnie obrażaj.

 

Choć, jak się doszkolisz, to będziesz wiedział, że różne nazwy ma ten telefon:

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_nexus_i9250-4219.php

 

A nazwa Nexus 3 bierze się stąd, że jest to 3 w kolejności Nexus:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Google_Nexus

 

Tutaj masz info (w sekcji o ekranie), że jest wygięty:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Galaxy_Nexus

 

 

A teraz obejrzyj zdjęcie i przeproś, ładnie proszę.

 

 

Plecki ma wcięte, dopóki nie zamieni się stockowej baterii (jak pamiętam coś koło 1800 mAh) na powiększoną (2100 mAh).

nexus.jpeg

Edytowane przez hafis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedyne co w tej cenie pod względem dźwięku wykonania i aparatu jest lepsze to sony xperia P

 

Dlatego nie można mówić, że to najlepszy telefon LG. Koniec OT, temat zdaje się być inny.

 

@UP: Kolega tak kiedyś z Wavem miał, ale w Nexusie to chyba fabrycznie. :P

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, człowieku, ogarnij się weź jakoś, bo Ty albo nie kontaktujesz, albo nie umiesz pozbierać swoich wypowiedzi do kupy. Piszesz ciągle, że to najbardziej udany telefon LG. Ja mam w tyłku, czy to kosztuje 200 czy 2000zł, powiedziałeś, że NAJBARDZIEJ UDANY.

 

Hmm, a iPhone 5 jest najbardziej popularnym iPhonem nie licząc 2G, 3GS, 4, 4S i oczywiście 5S i 5C. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach i te przyciski z tyłu jak w G2,jak ktoś nie ma dłoni wielkości zdrowego szpadla to nie da się tego wygodnie obsłużyć...

 

Dla mnie zamiast wypuszczać zakrzywione ekrany i 20rdzeniowe procki powinni nad baterią popracować, wszystkie elementy telefonu ewoluowały już po parę razy w ostatnim czasie a baterie dalej w ten samej technologii...

 

Co z tego że mam w Nexusie parametry laptopa sprzed dwóch lat skoro mogę się tym cieszyć przez zaledwie parę godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, człowieku, ogarnij się weź jakoś, bo Ty albo nie kontaktujesz, albo nie umiesz pozbierać swoich wypowiedzi do kupy. Piszesz ciągle, że to najbardziej udany telefon LG. Ja mam w tyłku, czy to kosztuje 200 czy 2000zł, powiedziałeś, że NAJBARDZIEJ UDANY.

 

Hmm, a iPhone 5 jest najbardziej popularnym iPhonem nie licząc 2G, 3GS, 4, 4S i oczywiście 5S i 5C. :)

widać kolego jak się znasz :*

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności