Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Tanie dokanałowe słuchawki do 50 zł


mafiu95

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

 

Nie jestem audiofilem, ale lubię posłuchać sobie muzyki głownie w drodze do szkoły i z powrotem(ok. 2 godziny przez 5 dni). W domu używam naprzemiennie jakiś starych głośników Logitecha 2.1 oraz SoundBlaster Tactic 3D Sigma (lubię sobie pograć, a nie chciało mi się kombinować i kupować osobno 3 często droższych rzeczy, tj. słuchawki+mikrofon+karta, zresztą ten zestaw i tak był zbyt drogi jak dla mnie). Do słuchania poza domem zawsze kupowałem "oryginalne"(taa, na pewno) słuchawki samsunga od s3 na allegro (http://allegro.pl/oryginalne-sluchawki-samsung-ehs64-galaxy-s3-i3650152370.html) za 15 zł. Tanie, jakoś tam grały (mogę przeżyć gorszą jakość, a nie jestem teraz w stanie pozwolić sobie na coś drogiego) ale miały niezastąpiony pilot (genialne rozwiązanie do telefonów). Niestety raz na pół rok się psuły(oczywiście wtyczka), a ja nie jestem elektrykiem i nie dam rady ich naprawić sam. Muzyki w trasie słucham z mojego Samsunga Galaxy s3, głównie jest to radio, czasem internetowe (jakościowo takie sobie, i tak już nie mieszczę się w transferze miesięcznym), czasem mieszanka muzyki, głównie pop i rock.

 

Ponieważ ostatnio padła mi kolejna para, pomyślałem aby kupić coś co przetrwa dłużej. Ważne jest dla mnie aby były one małe(nie nauszne), dobrze izolowały dźwięk(tzn. żebym nie wnerwiał wszystkich po kolei w komunikacji miejskiej :D), najlepiej dokanałowe, do 50 zł, możliwie z tym pilotem (mikrofon+głośność+pauza). Dodatkowo lepsza jakość dźwięku była by mile widziana, ale cudów się nie spodziewam po tej cenie.

 

Pytanie do was: Jakie słuchawki byście polecili jako zamiennik dla tych co teraz używam? Czy są w ogóle jakieś w tej cenie, które nie są ruletką jeśli chodzi o jakość i wytrzymałość?

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie większość pewnie Ci poleci Philips she3590. Dobre są Sony MH1 tylko trzeba uważać na podróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pilotem będzie ciężko. Bez pilota to jak wspomniał Arthass - Philips SHE3590, Sony MH1. Ja bym jeszcze dorzucił Panasonici HJE120/125, no i czasem do 50zł można dorwać Brainwavz Alpha.

 

EDIT:

Z tego co widzę na alledrogo są teraz Philipsy SHE3595 za 40,98 zł, czyli SHE3590 z pilotem. Możesz je spokojnie brać, godne polecenia słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Myślę, że postawię albo na Philips SHE 3595 albo na Sony MH1. Do tych ostatnich mam pytanie, czy jedyna różnica pomiędzy tańszą ich wersją a droższą to znaczek Sony zamiast Sony Ericsson?

 

http://allegro.pl/5838-oryg-hf-sony-ericsson-mh1-live-sound-xperia-i3633438204.html

http://allegro.pl/nowe-sluchawki-sony-mh-1c-black-fv23-i3633783158.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności