Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to tylko w klasyki grywam już :)
Moje ulubione:

 

Final Fantasy Tactics i VII

Chrono Cross i Trigger

Heroes 2 i 3

Diablo II
ISS Pro Evolution
Mortal Kombat 2
Tekken 2 i 3
The Legend Of Zelda - Ocarina i Majora
Shenmue

 

A gry typu Fallout 3, Fable czy jakiś tekken V to klasykami będą za dekadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko w klasyki grywam już :)

Moje ulubione:

 

Final Fantasy Tactics i VII

Chrono Cross i Trigger

Heroes 2 i 3

Diablo II

ISS Pro Evolution

Mortal Kombat 2

Tekken 2 i 3

The Legend Of Zelda - Ocarina i Majora

Shenmue

 

A gry typu Fallout 3, Fable czy jakiś tekken V to klasykami będą za dekadę ;)

Widzę Shenmue na liście :D

Tak to ponadczasowa gra, jak dla mnie najlepsza w jakąkolwiek i kiedykolwiek grałem. Darzę ją ogromnym sentymentem. Druga część również super. Szkoda natomiast , że nie wydali trzeciej części, a historia Ryu Hazukiego będzie niedokończona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdzie stabilniej? Arthas? Grałeś w ogóle na nowej wersji VII przeznaczoną na steam? Raczej nie... To jest zupełnie inna wersja niż ta z przed laty. Polecam.

 

XIII nie jest aż taka super, moim zdaniem powinni już skończyć sagę XIII... Tam więcej jest filmików niż gry generalnie, gra jest nudna po prostu... I bardzo ułatwiona.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałbym w każdą część sagi zagrać na PC (nie mówię o XI i XIV bo to online). O ile od IX do XII można wspomóc się emulatorem, bo wyżej już można pomarzyć...

 

Aza, jak to inna niż sprzed lat? Z tego co czytałem to jest to to samo?

Edytowane przez mjuzikfrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna w sensie na pc, to nie jest tak samo zrobiona. Lepiej współpracuje, jest stabilniejsza. No i działa pod Win8/win7. Wcześniejsza wersja ta na PC, miała sporo błędów oraz innych cech. Zawiera mnóstwo poprawek + achivmenty + tryb online z chmurą.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja na każdym kolejnym kompie, na przestrzeni lat instaluję zawsze:

 

1) Morrowind z dodatkami + mody

2) Oblivion z dodatkami + mody

3) Cykl Total War, od Shogun Total War po Rome 2 Total War + mody

 

Zawsze chętnie wracam do:

 

1) Sid Meyers Alpha Centauri + dodatek

2) cykl Neverwinter Nights

 

Ale ostatni raz w coś konkretnie pograłem tak z rok temu... Czasu mało a ja lubię się zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

gra, po której nie mogłem spać w nocy ze strachu - System Shock 2

A tam klasyki, ta gra to absolutne mistrzostwo. Gdybym miał wybrać tylko jedną, najlepsza grę w ogóle, to byłaby to właśnie System Shock 2. Jest niesamowicie wciągająca, pamiętam to uczucie, kiedy grałem w nią pierwszy raz, przez dwa tygodnie żyłem na pokładzie Von Brauna i UNN Rickenbackera, świat realny to była tylko przerwa w grze, a nie na odwrót. Oba System Shocki to gry pionierskie, przez lata inni twórcy czerpali garściami z tych tytułów, a i tak części pomysłów do dziś nigdzie indziej nie widziałem. Ekipa z Looking Glass Studios robiła gry ambitne, dzisiejsza masówka do pięt im nie sięga, pewnie przez to były stale niedoceniane, czyli za trudne w odbiorze dla dzieciarni, i firma nie wytrzymała konkurencji. Szkoda, bo teraz z jakichś durnych prawnych powodów nigdy nie zagram w System Shock 3.

 

Jak komuś podobają się gierki RPG typu Morrowind i nie przeraża go archaiczna oprawa, powinien zagrać w Ultima Underworld 1 i 2. Te gry bardzo się zastarzały, podobnie jak pierwszy System Shock, za to fabuła i grywalność trzymają poziom, którego dzisiejsze tytuły nigdy nie osiągną.

Edytowane przez Glymbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak komuś podobają się gierki RPG typu Morrowind i nie przeraża go archaiczna oprawa, powinien zagrać w Ultima Underworld 1 i 2. Te gry bardzo się zastarzały, podobnie jak pierwszy System Shock, za to fabuła i grywalność trzymają poziom, którego dzisiejsze tytuły nigdy nie osiągną.

 

Albo Arx Fatalis, równie świetna giera z "podziemnym" klimatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CS 1.6

 

Gra która umilała mi studia. Gram od 2007 do dziś, przeważnie wieczorkiem, żeby trochę pofragować napków :) praktycznie od 2-3 lat przestałem grać w gry, tylko ta się uchowała :)

 

Teraz będę musiał sobie odświeżyć serię GTA.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeszcze Tactical Ops, kiedy to istniała polska scena tej gry, czyli dobrych parę lat temu.

 

CS 1.6 jest specyficzny z tego względu, że ta gra istnieje od dawna, była strasznie popularna, mnóstwo osób w nią grało. Do dziś jeśli ktoś gra to jest na tyle doświadczony, że początkujący gracze nie mają czego szukać na serwerze i obrywają siermiężnie :) niestety ta gra wymaga czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniala mi sie gierka w ktora kiedys dawno temu gralem, i czerpalem z tego niesamowita przyjemnosc:

Vietcong.

Super klimat, fajnie sie wraca do takich gier, tyle wspomnien w glowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon Patrol na moim wciąż działajacym 130XE :)

Furry of the Furries, Unreal i Richard Burns Rally na blaszaku.

Tyle ze staroci, z nowych Diablo 3 i Fallout 3.

M

 

Czy macie tytuły, do których pomimo upływu lat wciąż wracacie? Pomimo przestarzałej grafiki, mechaniki itd. dają Wam więcej frajdy niż niejeden świeży tytuł? Przechodzicie po raz enty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki, Stalker, wszystkie części.

Niby nie jest to niewiadomo jaki staroć, ale jakby nie patrzeć jest obecnie dużo gier wyglądających dużo lepiej i bardziej kompleksowych, a ja wciąż wracam do mrocznej zony, zasłony w oknach, tylko delikatna lampka skierowana na ściane, słuchawy na łeb i jazda :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności