Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że jest tu kilka takich staruszków takich ja ja patrząc po tytułach.

Trochę genialnych gier było

RPG - Eye of beholder, m&m 5, Fallout 1 i 2

Strzelanki - doom duke 3d, pierwsze call of duty, gothic

strategie - civilizacja 1 i 3, colonizacja, dune 2, pierwszy c&c, jagged alliance, ufo/x-kom

jest jeszcze trochę ciekawych tytułów, na różnych platformach:

giana sisters, system shock, friontier/elite, contra, tekken, syndicate, populous,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie motyw przewodni: maraton Falloutów: 1(ukończony) -> 2(w trakcie) -> Tactics -> New Vegas, trójki nie uwzględniam, nie przypadła mi do gustu nigdy.
W międzyczasie dla urozmaicenia głównie slasherki 3D: Rune, Enclave i Blade of Darkness, czasem dojdzie runda w nowsze gry typu Mark of the Ninja czy Left for Dead 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w piwnicy ostatnio big-boxowe wydania SimCity 3000, NFS: Road Challenge, C&C: Red Alert oraz duet Shogun/Medieval: Total War. Fallouty muszę znów przeorać, ale wcześniej pójdę na kolejną misję eskploracyjną do piwnicy celem odnalezienia Tomb Raider III, Soldier of Fortune i Return to Castle Wolfenstein.

No i nieśmiertelny Tony Hawk's Pro Skater 2 (soundtrack z tej gry często katuję na iPodzie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w piwnicy ostatnio big-boxowe wydania SimCity 3000, NFS: Road Challenge, C&C: Red Alert oraz duet Shogun/Medieval: Total War. Fallouty muszę znów przeorać, ale wcześniej pójdę na kolejną misję eskploracyjną do piwnicy celem odnalezienia Tomb Raider III, Soldier of Fortune i Return to Castle Wolfenstein.

 

No i nieśmiertelny Tony Hawk's Pro Skater 2 (soundtrack z tej gry często katuję na iPodzie) :)

Bierz się lepiej za Shoguna i Medievala :D ...THPS 2 miał genialny soundtrack - pamiętam, jak się zachwycałem skejtowaniem w rytm Guerilla Radio RATM :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klasyków to wróciłem ostatnio i gram nfs porsche z 2000 r.

Nie ma to jak wrócić do czasów, gdy człowiek był młody i piękny ;)

Przypomniały mi się czasy informatyki w podstawówce i wieszające się komputery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendarny już HoMM III, Diablo 2: LOD, Quake II, RtC Wolfenstein + ET no i oczywiście (nie wymienione chyba i zapomniane przez wszystkich) Gothic I, II + NK (wraz z modami)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności