Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja za to zawsze chętnie wracam do dark messiah.

O paaaanie, już Cię lubię, z 4 razy przeszedłem. Ta gra ma niesamowicie satysfakcjonujący system walki, zwłaszcza w multi, które zapewne już niestety umarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 25.07.2017 o 21:56, xneon napisał:

Na każdej wyprzedaży Steamowej kupuję kolejne pakiety, teraz wreszcie skompletowałem Hexeny, Commandosy, Dark Forces, System Shocki, będzie grane :)

Będzie albo nie, bo zarówno Hexen 2 jak i Heretic 2 (też fajna giera) potrafią mieć problemy ze sterowaniem na nowych Windowsach, podobnie jak np. SiN (nieszczęsne kręcenie się wokół własnej osi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dobre wieści dla fanów Heroes 3 (Nie śledziłem tematu homm3 przez wiele lat, WOG nie lubiłem zbytnio, za bardzo zmieniał grę jak dla mnie, także dla niektórych to mogą być już stare wieści :P)

 

Najfajniejsza sprawa: HotA od którejś tam wersji wprowadza opcje trybu symultanicznego w multi, tzn że wszyscy gracze rozgrywają ten sam dzień równocześnie. Dopiero przy przejmowaniu kopalni, ataku itd zostaje to przerwane (i już nie wraca). Nie muszę mówić jak bardzo przyspiesza to rozgrywkę, prawda? :)

 

Druga fajna sprawa: HD+ od którejś tam wersji wprowadza opcję rozegrania bitwy samemu, jeśli wynik quick combat się nie spodobał. Dzięki temu można cały czas używać quick combat i tylko niektóre bitwy powtarzać - znów wspaniała oszczędność czasu.

 

A, jeszcze obecność lobby w hd+ to miły akcent, nie trzeba się już bawić z hamachi i podobnymi. :)

 

Reszta plusów to różne małe usprawnienia dzięki którym nie trzeba tyle klikać i ułatwiają życie.

 

Ogólnie hota i hd+ to imo wspaniała rzecz, która  zmotywowała mnie i moich znajomych do grania znów w homm3, jeśli ktoś byłby chętny na mapkę zapraszam na PW. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

 

Powyższe to był klasyk hehe :D:) . Teraz wydaje się śmieszne, bo z symulacją wyścigów to miało niewiele wspólnego, ale wtedy kopara, jak przy wyborze jednego z aż 3 wyścigówek np. :) i Travis Daye nasz najgroźniejszy rywal na trasie :)

 

 

Poniżej niezwykle miodna i popularna gra :):

 

 

 

 

 

 

Do tej pory dla mnie najlepsza gra z uniwersum SW:

 

 

 

Kultowe wyścigówki z b. fajnym edytorem tras :) czyli "Stunts" :):

 

 

2:45 - "Jep!!" :P 

 

 

 

 

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności