Skocz do zawartości

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

CS 1.6, Elastomania, Saper, i byłą jeszcze jedna taka gra ale akurat nie pamietam tytulu. polega na tym że musiales zbudować mechanizm ktory cos odpali np. zdesek kul do kregli itp budowales konstrukcje ktora musiala zadzialac i doprowadzic np. kule w wyznaczone miejsce. pamieta ktos taka gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow Man jest u mnie w ogromnej kolejce gier do przejścia :)

Teraz wsiadłem w Skyrim. Po raz pierwszy. Bez hype, bez namawiania. Jezu, cudo. Jako oldskulowy rpgowiec sadzam tę grę w top 5 tego, co grałem. Jedyne gry, które mnie "zmusiły" do przegrania nocki przed nią to Baldur's Gate 2 i System Shock 2.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja najlepiej wspominam mafię the city of lost heaven. Klimat moim zdaniem nie do pobicia. Czasem słucham sobie soundtracku i powracają wspomnienia. Kiedyś z ciekawości odpaliłem mafię 2 i nie wiem jak mogli sknocić tę grę :(

 

 

Dla mnie Mafia to gra wszechczasów. Wyśmienita (jak na tamte czasy grafika - pamiętam jak zarzynała mi topowego wtedy GeForce'a 3), kapitalna muzyka Vladimira Simunka (OST z tej gry mam nie tylko na kompie ale też na fonie i słucham go często w drodze do/z pracy) i klimat, który po prostu zabijał.

 

 

Owszem, "dwójka" była dużo słabsza (po kiego w ogóle wyszła? - tja, dla kasy...) ale warto w nią zagrać dla jednego: dla 14-tego rozdziału ("Schody do nieba").

 

- Mr. Angelo?

- Ooo... yes.

- Mr. Salieri sends his regards.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja uwielbiam takie klasyki do których mogę powrócić w każdej chwili. Jedne z ulubionych czyli HALO i FABLE na ulubionego xBox/a classic (ten egzemplarz jest ze mną od nowości czyli od 2004 roku i ma się całkiem dobrze) :woot:

 

http://i938.photobucket.com/albums/ad225/malina10212/IMG_0114_zps6dbce61b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fable piękna baśń, krótka, łatwa, jednak pięknie prowadzona, z 3 razy przeszedłem :)

Natomiast teraz w końcu wziąłem się za Dark Souls. Jeeeeeeju, ile czasu dokładnie takiej gry szukałem, taki Stalker w fantasy, tylko trudniejszy i brutalniejszy. Wrzucony jestem w świat, gdzie nie wybaczają błędów. A smaczku dodają możliwości online - komunikaty (o dziwo trolli z fałszywymi wskazówkami nie znajduję), możliwość wezwania gracza bądź inwazji - ten lekki stres, kiedy nie wiesz, czy podołasz przeciwnikowi. Generalnie gra jest bezlistosna, ale niesamowicie satysfakcjonująca, mało która gra daje tyle radochy po pokonaniu bossa, a w gatunku slasherów tylko Devil May Cry może stawać w szranki.

Mistrzostwo świata, jednak bez pada i patcha umożliwiającego grę w więcej niż kilku fpsach nie podchodź :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem (który to już raz?) podróż przez świat Hideo Kojimy. Mam zamiar przejść chronologicznie wszystkie gry serii Metal Gear :)

 

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_(seria)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja zacząłem (który to już raz?) podróż przez świat Hideo Kojimy. Mam zamiar przejść chronologicznie wszystkie gry serii Metal Gear :)

 

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_(seria)

Kurde, pierwszy Metal Gear Solid... to była gra. Brzydka, głupie rozwiązania (pudło :lol:) ale jak wsysała fabułą. No i ten OST.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem Moto Racera - okok Kickstart 2 i Excitebike jedyna gra motocyklowa, która naprawdę mnie wciągnęła :)

 

Dzisiaj (do jutra, chyba do południa) Little Big Adventure za darmochę na gog.com !

Mi pokazuje dolca z hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę jej dodać do koszyka - ciągle wisi "soon" oraz propozycja kupna całego pakietu.

Zgłaszasz tylko na głównej stronie chęć zostania obdarowanym i czekasz na powiadomienie o dodaniu gry do biblioteki. Przy niektórych gratisowych akcjach to trwało nawet parę dni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności