Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 350zł (Sennheiser cx980?)


Hexic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam możliwość kupienia nowych słuchawek: Sennheiser cx980 za 350zł. Czy powinienem się na nie zdecydować ?

Cena wydaje się być atrakcyjna (najtaniej znalazłem za 450zł) tylko czy są to słuchawki warte nawet tych 350zł ?

Wcześniej używałem cx300II razem z Sansa clip+.

Gatunki jakich słucham to głównie: Jazz, Rock, lżejszy Metal oraz trochę Rap. Niestety nie jestem znawcą i trudno mi opisać czego oczekuję od brzmienia. Najbardziej zależy mi, żeby słuchawki "nie zamulały" - (klarowność brzmienia ?) + dobry bass (taki który nie przykryje całości) + wyraziste góry. Jest szansa na pogodzenie wszystkiego ? ;)

 

II. Może lepszym wyjściem będzie kupno tańszych słuchawek + jakiś wzmacniacz do Sansy ?

 

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji oraz o podanie alternatywnych słuchawek dokanałowych do 350zł (jeśli jest jakiś model bijący na głowę wszystkie tańsze za np. 400zł to również proszę o podanie ;) )

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Hexic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M1 izolują dobrze, a poza tym to kwestia doboru końcówek jakie tylko chcesz

czas tych senków raczej już minął teraz sa tańsze i lepsze produkty

zainteresuj się też dostępnymi w PL SteelSeries Flux In-Ear

tutaj jest ich recenzja: http://theheadphonelist.com/headphone_review/steelseries-flux-in-ear/

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedziale M1 czy do 350pln? Jeśli do 350 to z dynamicznych polecę... a jakże... M3 :) też od brainwavz. moim zdaniem spełnią wymagania i dodatkowo będą uniwersalnym wyborem jeśli chodzi o gatunki muzyczne.

też masz sporo ich recenzji i porównań do innych modeli bwz...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w tej recenzji masz o nich wszystko napisane :) jak charakterem zbliżone do 770x (bo700m nie słyszałem) to basowy potworek - dla mnie nie jest to zrównoważone granie i na pewno nie będzie uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności