Skocz do zawartości

FiiO X5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Właśnie od wczoraj testuje. Dla mnie juz 2.5 był jakby ciut jaśniejszy od 2.2 a w tym jakoś nie zauważyłem różnicy. Ale kółeczko chodzi zdecydowanie lepiej, to fakt.

 

Wytapatalkowane.

Edytowane przez BiskupPro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś ten temat czy na pałę pytasz?

 

Jak nie to przeczytaj i znajdziesz swoje odpowiedzi bo nawet jest ramka do spięcia obu w jedną bryłę.

Tak, wyobraź sobie Weteranie, że czytałem. I ciężko sobie wyrobić opinię bo nie ma na ten temat zbyt wielu postów. Poza tym od czasu kiedy temat był poruszany mogli się pojawić nowi użytkownicy tego połączenia, którzy mogli by wnieść coś nowego do tematu.

Czy ta logika przemawia do Ciebie, czy nadal twierdzisz, że piszę, jak to poetycko ująłeś na "pałę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Rico, nie spina się tak bo to nie to forum. Niestrawności po habanero to gdzie indziej.

 

Co do tematu to ja używałem tego połączenia razem z adapterem HS6 i powiem szczerze, że jest moc, byłem bardzo zadowolony. Ostatni raz miałem takie nieziemskie uczucie mocy podczas koncertu The Prodigy

 

Tu masz foto jak to wyglada:

uploadfromtaptalk1448044915515.jpg

 

Wytapatalkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to mam pewien dylemat; pojawiła się wersja dedykowana do IEM-ów. Na co dzień używam nuforce primo 8. Generalnie jest ok, ale mam pewien niedosyt; czegoś mi brakuje, czuję, że mogłoby być lepiej. Z drugiej strony lubię też podłączyć AKG K701 i tutaj również mam wrażenie, że nie jest to czego można by się spodziewać. Jeśli już się decydować to na którą wersję? Najlepszy byłby odsłuch ale niestety w Kielcach to niemożliwe. Stąd poruszenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Są jakieś nowe info odnośnie używania X5 z zasilanym dyskiem zewnętrznym? Ktoś próbował takiego rozwiązania prócz @retter i @down32? Przymierzam się do zakupu X5, a kwestia podłączenia dysku 500GB jest kluczowa.

 

Ewentualnie co takiego mogłoby być działającego w takim układzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś podłączyć dysk to oczywiście możesz to zrobić i nic nie stoi na przeszkodzie. Jedyny problem polega na zasilaniu i trzeba dysk podłączyć do gniazdka, bo sama x5 go nie okiełzna. Nie próbowałem z dyskiem SSD, którego pobór prądu jest znacznie mniejszy ale szczerze to i tak wolałbym podłączyć go do sieci, bo szkoda baterii playera.

 

Ewentualnie możesz kupić karty 2x 200gb :)

Edytowane przez down32
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie pomysł z kartami raczej nie wchodzi w rachubę - całą muzykę mam na dysku zew. i sporą chwilkę zajęłoby ogarnięcie tego na SD. A orientujesz się czy dysk zasilany z USB przy odpowiednim OTG (np. takim) też będzie hulał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Niemniej jednak można spróbować, bo kabelek nie kosztuje majątku, a może się okazać, że będzie wszystko działać.

Mają niby wyszczególnione w opisie, że zgodny z zwenętrznymi dyskami więc powinno być w porządku. Ja bym spróbował, bo niewielkim kosztem może być wszystko w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności