Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 zł.


CzarQ2605

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Poszukuję słuchawek nausznych do ok. 200 zł. Wiem, że może mój budżet nie jest wielki ale myślę, że z waszą pomocą na pewno coś znajdę. Wiem, że na forum jest dużo takich tematów, ale każdy ma inny gust i do czego innego będzie je wykorzystywał:

Budowa: Zamknięte / Półotwarte

Zastosowanie: Słuchawki przenośne

Typ muzyki: Rap, Reggae

Dodatkowe informacje: Ładny design, nie za długi kabel

Cena: Do 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz nad odtwarzaczem bierz superluxy. Potem do nich odtwarzacz ale musisz się liczyć że coś co z nimi zagra to ok 150 zł. Clip jest fajny kosztuje 100 zł ale przy tych słuchawkach będzie mu i tak brakowało mocy. Więc jeśli chcesz potem przeznaczyć ok 150-200 na fajny odtwarzacz to HD681 EVO to dobre rozwiązanie. Bo do Twojej muzyki pasują bardzo. A jak jednak chcesz kupić coś tańszego z odtwarzaczy to jeszcze masz AKG k518 do wyboru za ok 170 zł i one nie są tak wymagające jak superluxy no i są sporo mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę szukaj iPoda touch 4g lub ipod classic 5,5g albo 6g(80,120 i 160gb) na allegro mozna znalezc 7g ale on nie istnieje i ludzie wsciskają kit i 6g sprzedają jako 7g. Jeden i drugi się nada. Touch ma wifi i system ios mozna na nim zagrac w coś czy przejzec neta. Classic ma mnóstwo pamięci i trochę więcej mocy więc tak

Akg k518 i toch albo superluxy i classic sam wybierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności