Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe dla androida| Do 300zł


kindek007

Pytanie

Witam serdecznie

Chce zakupić słuchawki dokanałowe jako że często słucham muzyki w podróży potrzebował bym wraz z nimi pilota, oraz mikrofon do prowadzenia rozmów. Posiadam Sony Xperię SP system android. Kwota jaką chce przeznaczyć to 300zł. Zastanawiam się miedzy JBL J33a, a Sennheiser mm70s. Jestem otwarty na nowe propozycje. Zależy mi na dobrym dzięku i przyzwoitym wytłumieniu dzwięków z otoczenia [np pociąg]. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wydaje mi się, że tymi typami wcelowałeś w dość rzadkie modele - poszukaj w wyszukiwarce forumowej albo przez google na site:mp3store.pl - może tak łatwiej zidentyfikujesz kogoś kto miał z tymi modelami do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Sennheisery sa przereklamowane

 

 

:D tym mnie rozśmieszyłeś.

 

btw. przy sprawdzaniu tego modelu o którym pisaliście znalazłem takie coś:

 

http://www.momentum.sennheiser.pl/co-mozesz-wygrac

 

Jeśli nie rozumiesz, że w pewnym przedziale cenowym produkty Sennheisera prezentują niską w porównaniu do konkurencji jakość i jadą tylko na renomie firmy, to twój problem. Nie przeczę, że drogie modele grają ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brainwavz R1 podobno fajne ale się nie opłacają

 

Kocham opinie typu "podobno" od ludzi, którzy z nich nie korzystali :P

R1 to bardzo przyjemne doki, ale grają typową V-ką z cofniętą średnicą. Mają za to świetną separację i bardzo przyjemne zejście w dół na basie!

 

Gdyby nie przesiadka na Etymotic, nadal byłbym w posiadaniu Brainwavz R1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@kindek - czego dokładnie oczekujesz? bo już w tym wątku wiele konkretnych modeli było podawanych... jak jvc frd80, sony mh1c, brainwavz r1, m1 i m3...

a Ty zamiast się odnosić właśnie do polecanych czy gdzieś je odsłuchać i wyrobić sobie opinie to wyciągasz jakieś "dziwolągi" (nie urażając nikogo, bo może i to dobre słuchawki).

 

moim zdaniem sam przeszkadzasz sobie pomóc...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odniosłem się do każdego podanego modelu, oczekuje dobrych słuchawek w kwocie jaką podałem z pilotem dla androida lub też bez. Parametry słuchawek umieściłem na samym początku. Co do dziwolągów to powiem tylko tyle że nie każdy musi zaopatrywać się w sprzęt tylko kilku firm, szukałem po prostu dobrych słuchawek za średnie pieniądze i byłem ciekaw czy ktoś miał okazję je słyszeć. Nie masz nic wnoszącego do powiedzenia to nie musisz komentować.

 

że to drewno nie pasuje mi do meblościanki lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Odniosłem się do każdego podanego modelu

no właśnie tego nie zauważyłem - przeczytałem jeszcze raz cały wątek i ciągle mam wrażenie, że cokolwiek ktokolwiek poleca to potem piszesz, że znalazłeś jeszcze coś innego... to miałem na myśli pisząc abyś pomógł sobie pomóc. Tak zbaczając na coraz to inne modele (inne od polecanych) szybko temat się nie zamknie...

 

Nie masz nic wnoszącego do powiedzenia to nie musisz komentować.

 

że to drewno nie pasuje mi do meblościanki lol

 

widzę kolega nie ma poczucia humoru... wydawało mi się, że parę postów napisałem dość "w temacie" starając się pomóc... ale cóż... jak pisałem pomóż sobie pomóc :)

zwłaszcza, że równie dobrze możnaby Ci w pierwszym poście odpisać "użyj wyszukiwarki", gdyż na prawdę sporo tematów w tej kwocie (zwłaszcza w opcji, że rezygnujesz z pilota) o tak ogólnych wymaganiach...

 

sorry za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam.

Jestem nowy na forum i żeby nie zaśmiecać go od razu to podłączę się do tematu, ponieważ mam podobny problem co jego autor.

 

Mianowicie, szukam słuchawek do telefonu z androidem (Samsung Galaxy Note 3), dokanałowych z mikrofonem i przyciskiem, mogą to być przewodowe lub bezprzewodowe, tak do 250-300 zł. Najważniejsze jest dla mnie przeznaczenie tych słuchawek, czyli do sportów (bieganie, siłownia, rower), przez co chciałbym żeby nie wypadały zbyt łatwo z uszu, ale również przy wszelkiego rodzaju podróżach.

 

Muzyka jaką słucham to głównie rock, rap, elektroniczna- ogólnie miszmasz.

 

Ze słuchawek jakie miałem to EP-630, z których byłem zadowolony chodź czasami miały za mocny bas i przy dłuższym użytkowaniu odczuwałem lekki dyskomfort, ale za to pewnie ufiksowane były w uchu. Drugi model to a-jays one+, które dźwiękiem mnie nie powalały, łatwo wypadały mi z uszu, ale za to miały płaski kabel co mi przypadło do gustu ze względu na szybkie rozplątywanie.

 

Ze słuchawek jakie padły w tym temacie, zastanawiałem nad JVC HA-FRD80, ale wydaje mi się, że będą łatwo wypadały mi z uszu, podczas np. biegu, ze względu na stosunkowo dużo wagę.

 

Ogólnie jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie.

 

Liczę na Waszą pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności