Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jaki dobry (mniejszy) następca HTF-600 do 200zł?


Adi_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie możecie polecić słuchawki do 200zł? Gram głównie w gry, ale i też słucham różnej muzyki. Głównie zależy mi na sopranie i fajnym basie, jednak nie przesadzonym. Ogólnie chciałbym, aby nauszniki były rozmiarów Sennheisera HD-205, ale to chyba półka niżej słuchawki co? Moim problemem jest to, że całe uszy wchodzą mi do słuchawek, po czym po kilku dniach pęka mi skóra w uszach, więc zależy mi na takich, aby gąbki nie obejmowały całych uszów (tak jak teraz). Czy jest coś równie dobrze grającego mniejszego do 200zł, jak te Panasonic HTF-600? Niestety z wielką przykrością muszę je zmienić... Proszę o porady i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że seria K500 też jest nieco za duża, coś takiego jak seria K400? A jak z Zenkami HD 229? Czy w ogóle mniejszy rozmiar może dać podobną charakterystykę do tych Panasów? Ewentualnie, może macie jakieś rady, jakiegoś moda może zrobić, żeby nie były wokółuszne, tylko nauszne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senki HD205 wcale nie są złe, fakt, że mają mniejszą scenę i mniej góry od HTF600, ale w mojej ocenie to poziom K518.

K520 mają muszle tej samej wielkości jak K518 (7cm średnicy), ale są dużo wygodniejsze, no i brzmieniowo też lepsze.

Z małych to K420, K430, KPP.

Brzmieniowo do HTF600 chyba najbliżej mają K430.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma właśnie HD205 i sam je porównywałem. Brzmieniowo są nieco inne, jest różnica niewielka na korzyść Panasów, ale znowu nie jest to jakaś mega różnica (coś jakby porównać Lancera do UFOka, gdzie UFO jest nieco lepszy, ale też szału nie ma w takim porównaniu). Powiem szczerze, to K430 mi się spodobały właśnie. Poszukam gdzieś w moim mieście (Rybnik), ale jak na razie nie znalazłem.

Edit:

Byłem w MM i seria K4xx jest jednak dla mnie za mała. Seria K5xx jest ok, choć strasznie cisną i nie są za wygodne, jak dla mnie. Co możecie jeszcze powiedzieć o Sony V55? To są słuchawki bardziej na bass nastawione, ktoś może je polecić z czystym sumieniem do gier i oczywiście jak wypadają w porównaniu do moich Panasów?

Edytowane przez Adi_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności