Jump to content

Recommended Posts

Cześć. Kupiłem powystawowego Suffle 4G. Ponoć nowy, tylko powystawowy. Sprawa wygląda tak... Kumpel mi go zalał coca colą, ale chodził ze 2 dni potem, więc to raczej nie to. Potem na deskorolce upadłem na tę stronę, w której trzymam przypiętego iPoda, wstałem, pochodził z minutę i się wyłączył...
W domu podłączyłem go do kompa, iTunes widzi iPoda, mogę wrzucać muzykę itd. ale ciągle dioda miga na pomarańczowo. Po odłączeniu od kompa gdy wejście słuchawkowe jest puste, włączę go i chodzi, a w momencie jak podłączę słuchawki od razu się wyłącza i potem znów muszę podpiąć na sekundę do kompa, odłączyć i pochodzi, a jak podłączę słuchawki to przestaje. Dodam, że słuchałem na tych słuchawkach jak był sprawny i nie było problemów. Poradzicie coś?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Meganest
      Dzień dobry,

Ze słuchawek jestem bardzo zadowolony (pomimo bardzo cienkich i delikatnych kabelków i głośniczków wyglądem przypominających te ze starych zabawek dla dzieci), ale po kilka razy dziennie luzują się śrubki łączące pałąk i muszle. Dotychczas po prostu je dokręcałem, jednak zdążyły się zużyć i już niemal nie da się ich dokręcić przez co muszle siedzą bardzo luźno, bez docisku i niebawem w ogóle odpadną od pałąka. Jest ktoś w stanie poratować jakimś ciekawym patentem? Wolałbym nie zmieniać dobrych słuchawek przez taką wadę konstrukcyjną.

• By OverMan
      Witam.

Tak jak w temacie bezprzewodowe wokółuszne/nauszne do 800zł (1000zl w przypadku pojawienia sie duzo lepszego wyboru do tej kwoty) wygodne z żywotną baterią a najlepiej mozliwoscią otwarzania przez aux (ostatecznie usb w czasie ładowania).

Do słuchania wszystkiego ale głównie wszelkich rodzajów rocka.

Szczegółowe z dobrą sceną. Robiąca wrażenie przestrzeń. Budowa nie ma znaczenia, do słuchania głownie w mieszkaniu.

ANC nie jest priorytetem, wygoda oraz dobre, przyjemne brzmienie duzo wiekszym.

Spontanicznie do gier / filmów.

Obecnie używam Takstar PRO 82, chciałbym aby poza rozwinięciem o BT słuchawki były sporym upgradem brzmieniowym.

Z góry dziękuje za sugestie i podpowiedzi, pozdrawiam. 
    • By Break_Master
      Witam melomanów;) moje pytanie dotyczy właścicieli słuchawek Shure 535 lub osób które takowe posiadały. Mam okazję kupić internetowo te sluchawki, tylko jest jeden problem, mianowicie kabel jest przerwany od strony lewej sluchawki przez co sprzedawca nie może mnie zapewnić czy same sluchawki graja (dlatego sprzedaje je jako uszkodzone). Mysle sobie ok kupie nowy kabel i po problemie tylko tu nasuwa sie moje pytanie. Czy samo to, ze kabel jest urwany po jednej stronie sprawia ze sluchawki wogole nie graja, czy powinny grać tylko na stronie prawej(gdzie kabel jest caly)? Nie chce się rozczarować po zakupie, dlatego pytanie kieruje do osób które bawiły się w wymianę kabla tego producenta. 

Jeśli temat założony jest w złym miejscu proszę o jego przeniesienie.
    • By someb
      Witam,

Jestem użytkownikiem Philipsa GoGear Spark (SA2SPK02SN/02), w którym niestety umarła bateria (odtwarzacz nadal działa zewnętrznie zasilany). Orientuje się ktoś gdzie można dostać nową/nieużywaną baterię do tego modelu? Ewentualnie jest ktoś zainteresowany naprawą tego modelu? Płacę jak za prezydenta. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam!

• By BartekFrancuz
      Sennheiser hd 202 potrzebna pomoc w wymiane jack 3.5mm.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy