Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nisko budżetówka do 350 zł


Geez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dawno tutaj nie zaglądałem, poszukuję coś taniego, do słuchania muzyki. Cena jaką chce przeznaczyć to 350 zł na słuchawki + mp3. Wstępnie myślałem o jakimś clipie i do tego MDR-XB300. Głównie chodzi mi o słuchawki nauszne, tylko chce żeby nie wyglądały jak hełmofony z czterech pancernych tylko w miarę takie nie rzucające się w oczy. Ostatnio w saturnie na szybko przeglądałem słuchawki i spodobały mi się ogólnie te nowe poduszki sonego (może inne też już tak mają) sony mdr xb-400 mają takie nie pamiętam jak wyglądało to u starszych modeli.

 

Generalnie to tak jak napisałem te 350 to już totalny max u mnie. Chodzi o w miarę dobrą synergię między odtwarzaczem a słuchawkami. I też by było fajnie jakby coś tam tłumienia było, ale zapewne nie mam co kombinować dużo przy takiej kwocie.

 

Czekam na jakieś sensowne propozycje, pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/110109-sluchawki-nauszne-do-400zl/

 

nie sugeruj sie tematem - polecane tam sluchawki w Twoim budzecie tez sie zmieszcza

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki tam polecane plus odtwarzacz to ok 400 już. Akg k518 + clip to ta cena. Ale nie ma tu co mówić o wygodzie chociaż w połowie tak dobrej jak w tych sony.

 

Ogólnie były 2 serie xb (nowsza - parzyste[300/500/700] , starsza - nieparzyste[200/400/600] są jeszcze xb910 i xb100 ale ich ceny są dużo większe.

 

nowa seria jest również wygodna ale dźwiękiem odbiegają od starej ;/

Znajomy bardzo chciał XB300 ale nie mógł znaleźć więc kupił w SONY CENTER XB-400. Dziś ok 3 godz w nich słuchałem muzyki i co do wygody to naprawdę są super ale z dźwiękiem już tak super nie jest. (Wszystkie moje nauszne grają lepiej) One grają hmm coś jak Beats Solo HD no może trochę lepiej. Tylko że są wygodniejsze i 4x tańsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś serie w Soniaczach XB - nieparzyste numery są starsze.

 

A z zestawu proponuję pomyśleć nad zestawem Sony ZX-600 i Sansa Clip+. To taki dość bezpieczny wybór - wygoda, lekko ciepłe przyjemne granie i dość dyskretny wygląd. W budżecie spokojnie się mieścisz.

Zobacz w Euro AGD RTV, wiem że tam mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro się przejdę przymierzyć te zestawienie. A ogólnie raczej skupić się na tym clipie+, clip zip, fuze czy może vedia b3, nie chce pakować jakoś dużo w sprzęt bo to głównie portable będzie do busa, pociągu. Chyba nawet bardziej niż na jakości zależy mi na komforcie noszenia. No i tak dlatego myślę w inwestowanie w te sony xb tylko coś czytam, że chyba wzmacniacz by był do nich potrzebny, żeby jakość je napędzić, co troszkę może być minusem skoro zakładam, że to ma być portable a nie znowu klocek do noszenia w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś serie w Soniaczach XB - nieparzyste numery są starsze.

A z zestawu proponuję pomyśleć nad zestawem Sony ZX-600 i Sansa Clip+. To taki dość bezpieczny wybór - wygoda, lekko ciepłe przyjemne granie i dość dyskretny wygląd. W budżecie spokojnie się mieścisz.

Zobacz w Euro AGD RTV, wiem że tam mieli.

 

O fuck... serio pomylilem dzięki za poprawę.

 

Do xb300/400 clip sam da radę bez pproblemu: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności