Skocz do zawartości

Audio Show 2013 - Warszawa - 9-10 listopada


RMS pl

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie jestem zbudowany pozytywnie po rozmowie w pokoju audiomagic z kilkoma pasjonatami tworzącymi fajne sprzęty, mającymi rozeznanie w temacie i tworzącymi coś dla "normalnych" zjadaczy chleba. Jak ktoś ma pełen trzos to wydaje mnóstwo kasy i... różnie zresztą bywa. Sztuką jest zrobienie prawidłowego efektu za relatywnie mniejsze pieniądze. Do tego potrzebna jest pasja i zaangażowanie - i to zobaczyłem.

W tych ludziach nadzieja...będę trzymał kciuki za Was!


O, choroba.... czyli ja dałem ciała... chłopaki - wyznaczcie czas i miejsce ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za obecność! Niestety w tym roku za dużo nie posłuchałem :P więc i nie mam się o czym wypowiadać.

 

Atmosfera całkiem fajna i ludzie naprawdę niektórzy bardzo pozytywnie reagowali na sam fakt że taka technologia jest w Polsce.

 

Teraz czas na odespanie ;)

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- rewelacja !!! - słuchawki dokanałowe Lime Ears LE3 na stanowisku Audiomagic...

 

dotarłem tam (i strasznie zaluje bo to chyba najleprzy pokoj byl) przed samym zamknieciem, wyglodnialy, wykonczony w skrucie ledwo zywy - a te sluchawy mnie poprostu zmiazdzyly! ta rozdzielczosc srednicy, wokal to poprostu jak zywy, zero umownosci

swietna robota Lime Ears!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blueme - to jest rynek pro, tutaj masz zawodowych klientów, nie może być ściemy. Ale faktycznie, nic nie wiedziałem o LE a tu taki numer, faktycznie że rozmowa z tą sympatyczną parą zajęła mi dłużej niż zakładałem. I sprzęt zawodowy, mnie wiem czy je czegoś więcej oczekuję w słuchawkach... a sybilanty? żadnych nie słyszałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie slyszalem zadnych, moze to kwestia zrodla. tu raczej wgniata w fotel ilosc slyszlanych niuansow. duzo razy czytalem o "niosacych prawdziwe emocje wokalach" ale pierwszy raz poczulem to na wlasnej skurze (mam na mysli rozpierduche emocjonalna uzyskana srodkami czysto technicznymi, jakoscia brzmienia)

a para rzeczywiscie sympatyczna, jesli czlowiek z ktorym rozmawialem jest ich producentem to az z tego wzgledu fajnie by bylo miec cos co powstalo w jego kuzni, a i pani tez bardzo mila :wub: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem do domu. Podobalo sie bardzo, glowa pelna pomyslow, kilka nowych recenzji w drodze. Szkoda tylko, ze wszyscy koledzy z forum ktorzy wiedzieli kto ja jestem, nie przedstawili sie z nicka a tylko z imienia. Dzieki temu nie wiem z kim sie widzialem:( i nie wiem kto z umowionych osob sie ze mna spotkal a kto nie. Wiem ze kilka osob na tajniaka wpadlo a szkoda ze nie poznalem ich osobiscie.

nie przywiozłeś mi 24/70! no chyba, że już opchnąłeś. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Zapomnialem na smierc.

 

A ja minutę przed napisaniem tamtego posta skminiłem, że ten wiedzący najlepiej koleś to był Fatso. A Fatso to przecież ten, z którym rozmawiałem o obiektywie, więc, generalnie, tak samo zapomniałem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na sam koniec dopiero wiec nikogo z forum nie widzialem;( trzeba by naprawde tam byc choc caly dzien by to wszystko na spokojnie posluchac, obejrzec.

 

Szybkie wrazenia:

 

- AK100 - jakie to male, fajny dzwiek, ale bez wgrania swoich kawalkow nie bylem w stanie stwierdzic czy to gra super; nie podoba mi sie w nim ekran dotykowy, wielokrotnie chcialem przewinac liste a wlaczalem konkretny kawalek;

 

- x3, dx50 - znow brak swoicj kawalkow uniemozliwial postawienie swojej diagnozy. Dx50 - ten sam zarzut co do AK100 w sprawie ekranu dotykowego. Moim zdaniem najlepiej pod wzgledem obslugi wypadl x3;

 

- SM HP100 - za duzo basu, po obcieciu o 2 db bylo juz naprawde fajnie;

 

- Brainy HM5 - fajniejsze od HP100, mniej basu;

 

- Ultrasone 750 - fajne sluchawki.

 

I najlepsze na koniec:

 

- Lime Ears 3 - bardzo fajne, twchniczne, monitorowe granie, podobne do moich customow tylko LE sa jasniejsze. Hmm...to moze moje kolejne customy beda;)

 

- flagship Piotrka - tu mnie powalilo na kolana, szczegolnie srednica I wysokie oraz prezentacja. No po prostu zabraklo mi slow (oczywiscie dopiero jak poszedlem do zacisznego pokoju obok I sluchalem bez tego harmidru). Szkoda ze ich cena bedzie taka jak bedzie ;( bo za 2 tys kupilbym je raczej bez namyslu;)

 

Mam takie samo wrazenie co do osob z Lime Ears. W ogole jak rozmawiam z osobami takimi jak Piotrek czy ludzie z Lime Earsa to jest wysoki poziom I do tego tyle pasjii w tym co robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem pobieżnie całego Sobieskiego, zadomowiłem się na dłużej w Audiomagic i w pokoju z MBL'ami. O ile LE dźwiękowo mi nie podszedł żaden z dwóch model które odsłuchałem, to spodobały mi się Music One Piotrka, możliwe też 330pro wpasowały się ale tuta niesety nie dało się tego na ten moment powiedzieć. Mega żałuję, że nie dałem rady włożyć do uszu flagowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałuję, że nie było Staxów, przynajmniej nigdzie ich nie znalazłem, a z listy wystawców wynikało, że Stax będzie w Golden Tulip w stoisku Grobel Audio

music freak to dobrze, że nie spróbowałeś flagowca, bo przeszłaby cie ochota na Music One ;)

ten falgowiec brzmieniowo ma wszystko to co powinien mieć falgowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności