Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio Show 2013 - Warszawa - 9-10 listopada


RMS pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzięki. Nie widzę Audio- Techniki na liście wystawców, ale może jakoś się uda je posłuchać. Jestem ciekaw jak grają z C4. Customy też bym posłuchał. Będę w sobotę, idzie ze mną też znajomy, który będzie szukał budżetowego DACa usb pod rotela i ushery.

Edytowane przez GryfPomorski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem caly, niczego mi nie urwalo.... Pylony za 1500 zagraly bardzo fajnie jak na swoja cene, kilka ciekawych wizualnie konstrukcji, MBL troszke gorzej niz w zeszlym roku (moze nie ten repertuar albo pozostale klocki), ale ciagle mam ciarki na plecach sluchajac ich

 

fajna atmosfera na stoisku Audiomagic, chwilke pogadalim w MIPie i ot tak minelo 5 czy 6h

 

oczywiscie nei mozna zapomniec o bardzo smacznych muffinkach w AM :D

Edytowane przez zawish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MBL rzeczywiście nie zagrał do końca. Obok stały końcówki Rogue Audio ze 'ślimakami', szkoda że nie grali a ponoć niezły dźwięk za umiarkowaną kasę.

Za to co pokazały polskie lampy: Lampizator z duużymi tubami oraz Amare to dla mnie dźwięk wystawy.

Pylona jak zawsze nie słuchałem ale jak takie dobre to jutro podejdę. Z tańszych jeszcze Paradajm Studio-podstawki grały nieźle.

Co do słuchawek to tłok i rozgardiasz na stoiskach. Udało mi się podłączyć z moją Xperią przez wzmacniacz Fiio e12 K701, Beyery 880 i Grado SR325. Pierwsze jeszcze zagrały, za to następne dwa już nie za bardzo - wiem, wiem nie te towarzystwo.

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera w audiomagic rzeczywiście świetna. Szkoda tylko, że byłem tam około 18.00 i już byłem mega zmęczony. Posłuchałem też tam flagowców limeeras.

Najgorzej bym ocenił audiostereo diy. Szukaliśmy dla kolegi z którym byłem tam DACa do max 2k dla niego. "Fachowcy" z audiostereo tylko go wyszydzili. Żenada

Posłuchałem kilku flagowców min. W5000 i muszę powiedzieć, że dałbym za nie max 1k. Strasznie miło mnie zaskoczyły hm5. Prawie bym je kupił, tylko po co. D7100 niestety słuchałem z kabla z pilotem, bo innego nie pozwolono podpiąć ;/

Co do tych zestawów w cenie fajnego mieszkania, to mi głowy nie urwało (ani innej części ciała). To co mam mi wystarczy i na razie nie będę nic zmieniał. Trzeba się cieszyć z tego co się ma, w końcu ciężko się na to pracowało i oszczędzało, a teraz to tylko słuchać muzyki i cieszyć się z życia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D7100 - słabo

nadruki na splitterach Forzy - zajefajne

Flagowe customy Custom Art - chyba bym musiał dłużej posłuchać, bo tworzyły jakąś specyficzną scenę

Parrot Zik - mocno spodobała mi się sygnatura dźwięku, chciałbym im się dłużej przyjrzeć

Nowe Phiatony - mocno spodobała mi się sygnatura dźwięku, chciałbym im się dłużej przyjrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju DIY był accuphase wg Jaskinowca. Troszkę z kolumnami pojechali zbyt słabo, małe monitorki oparte o głośniki stx, co moim zdaniem znacząco ograniczało potencjał accu. No i dac, który co jakiś czas robił sobie półsekundową przerwę w nadawaniu (może podsłuch amerykańców zakłócał). Ale accu bardzo fajnie gra, coraz bliższy jestem jakiemuś klonikowi, moze p450....

 

Rzeczywiście d..py nie urwało. Kupa luda, w niektórych pokojach nie dało się wysiedzieć, było za duszno.

 

Za to było kilka firm, które naprawdę profesjonalnie podeszły do sprawy, włącznie z niczego sobie hostessami. Było kilka firm, które nastrój nawet poprawiały perfumami do wnętrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MBL rzeczywiście nie zagrał do końca. Obok stały końcówki Rogue Audio ze 'ślimakami', szkoda że nie grali a ponoć niezły dźwięk za umiarkowaną kasę.

Za to co pokazały polskie lampy: Lampizator z duużymi tubami oraz Amare to dla mnie dźwięk wystawy.

Pylona jak zawsze nie słuchałem ale jak takie dobre to jutro podejdę. Z tańszych jeszcze Paradajm Studio-podstawki grały nieźle.

Co do słuchawek to tłok i rozgardiasz na stoiskach. Udało mi się podłączyć z moją Xperią przez wzmacniacz Fiio e12 K701, Beyery 880 i Grado SR325. Pierwsze jeszcze zagrały, za to następne dwa już nie za bardzo - wiem, wiem nie te towarzystwo.

 

Horny zawsze pokazują klasę. Podoba mi się ogólnie dźwięk jaki się z nich wydobywa i sama koncepcja głośnika.

Co do Lampizatora to rzeczywiście grały bardzo przyjemne i chyba najsensowniejsze horny wystawy, przynajmniej w Sobieskim. W Grand Tulipie i Bristolu nie byłem.

Pylon Audio to jak dla mnie idealne połączenie jakości i ceny. Po raz kolejny absolutny mistrz w kategorii cena/jakość!

Słuchawki AudioTechnici W5000 - gra nie warta świeczki, przynajmniej z tych klocków, które je napędzały. Referencji za grosz, a to flagowiec...

Z kolei bardzo pozytywnie zagrały Denony D7100, szczególnie te wygrzane i z klocków kolegi Fatso. Klasa sama w sobie.

 

Jak coś więcej sobie przypomnę to dopiszę w kolejnym poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graly te slimaki, tam byla na drzwiach rozpiska co kiedy gra, bo 3 zestawy w 1 pokoju byly... sluchalem ich to tez papci nie zgubilem

 

troche slabo z ta xperia jak tam wszedzie ak100/120/x3/dx50 :P

Ta, ślimaki grały z Constellation Audio. Na stoliku stały jeszcze Rogue A. za ułamek ceny :rolleyes: (hybryda lub full lampa) . Też nie padłem z wrażenia :D .

Co do Xperii to grała poprzez wzmak E12 który już troche pary miał. Myśle że mógłby być konkurencyjny do AK.

Z wyżyn namiastkę niezłego hiendu dawały Alexie z AR 750 oraz Dynaudio Evidence.

Dopiszę. Horny tak, koncepcja przednia. Ale ni dopiero od niedawna wpadają w ucho. Wcześniej bywało koszmarnie :) .

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i żałuje też, że nie grały Sanglass-y od Bodnar Audio...

Byłem 2 lata temu i te kolumny z szerokopasmowcem grały bardzo przyjemnie. W tym roku postawili coś ze średniej półki...

Gdy spytałem o Sanglassy to narzekali, że mają mały pokój i te większe nie grają... A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam o Bodnarze, tak naprawdę w zeszlym roku nie wydaje mi sie, ze one graly w wiekszym pokoju, tylko byly rozstawione na dluzszej ścianie, a nie pod oknem jak wszelki inny sprzet na AS. Te duzec graja swietnie.

@GryfPomorski - uderz do fatso po jego daca na sabre, w 2kpln sie zmiescisz, a gra swietnie. Fatso bedzie tez jutro na AS, ja zaraz sie zabieram za sluchanie jego klockow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobieskim bardzo dobrze grały polskie lampy - lampizator, JAG a klasą dla siebie był zestaw LinnArt/BGD Sound z głośnikami AN i monoblokami vintage Leak na gramofonie(wszystko oczywiście odrestaurowane.) Bardzo duże problemy były z akustyczną adaptacją pomieszczeń. Wiele sprzętów na pewno nie zagrało jak by należało zw względów trudności akustycznych.

Pomijam nudne audiofilskie plukmanie nie-muzyki w "audiofilskiej" jakości. I pomyśleć że jeszcze kiedyś - dawno - hołdowałem tej ciemnocie ;)

 

W słuchawkach zaskoczony pozytywnie jestem przede wszystkim :

 

- plus: prezentacją słuchawek LCD2 z prostym torem "przenośnym" PC w holu Golden Tulip (to jest prawidłowa barwa, trzeba tylko umiejętnie dobrać tor)

- rewelacja !!! - słuchawki dokanałowe Lime Ears LE3 na stanowisku Audiomagic... mam takie same skojarzenia jak po odsłuchu APS Aeon (również kiedyś na AS) że technika pro jest do przodu przed infantylnym Hi-End`em za pierdylony złotych. Grały wszystko z ...moim iphon`em !

- denony ah-d7100 potwierdziły moje zdanie o tych słuchawkach, słuch mnie nie myli - to nie dla mnie, one są za audiofilskie...

- hifimany są średnie, najlepiej grały chyba pędzone z firmowego wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię Jackzora o Phiaton MS500. Ekscentryczny look i świetne brzmienie już na pierwszy rzut ucha. Funowo, kolorowo, z mięsem. Ale nie wlokły się. Pylony tak samo fajne.

 

Dwóch wystawców powinno dostać order za odwagę bo puszczali metal i rocka a nie tylko smentne jazzy i instrumentale. A to coś na czym nam siwy pan puścił chyba Slayera zrobiło kozacką robotę bo dźwięk był jak na ten gatunek szokująco uporządkowany i czytelny.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! A jak zaprezentował się słownie i dźwiękowo Ken Ishiwata , czy ktoś z Was był na jego prezentacji ? Ja niestety nie mogłem i już żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinię Jackzora o Phiaton MS500. Ekscentryczny look i świetne brzmienie już na pierwszy rzut ucha. Funowo, kolorowo, z mięsem. Ale nie wlokły się. Pylony tak samo fajne.

 

Dwóch wystawców powinno dostać order za odwagę bo puszczali metal i rocka a nie tylko smentne jazzy i instrumentale. A to coś na czym nam siwy pan puścił chyba Slayera zrobiło kozacką robotę bo dźwięk był jak na ten gatunek szokująco uporządkowany i czytelny.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

 

dzis z MBL lecial Majkel Dzekson ...i ogolnie jakos dzis lepiej sie prezentowaly niz wczoraj... jednak mam juz zarezerowane pierwsze pol miliona jakie pojawi sie na moim koncie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem do domu. Podobalo sie bardzo, glowa pelna pomyslow, kilka nowych recenzji w drodze. Szkoda tylko, ze wszyscy koledzy z forum ktorzy wiedzieli kto ja jestem, nie przedstawili sie z nicka a tylko z imienia. Dzieki temu nie wiem z kim sie widzialem:( i nie wiem kto z umowionych osob sie ze mna spotkal a kto nie. Wiem ze kilka osob na tajniaka wpadlo a szkoda ze nie poznalem ich osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na tajniaka w mp3store i na jawniaka w audiomagic

ale brawo dla was, że w tak małym pokoiku stworzyliście takie zagęszczenie AK100/120 na metr kwadratowy jakiego w życiu jeszcze nie widziałem :D

i dziękuję też wystawcom systemów audio w cenie samochodu i mieszkania za wyborne poczucie humoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Fatso ja też np. byłem ale widziałem Cię tak zajętego że nie przedzkadzałem. Fakt iż w pokoju audiomagic była fajna atmosfera :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

No jak mogłeś. Na Ciebie najbardziej czekałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ,to wtopa w takim razie. Słuchałem słuchawek lime ears i CustomARTS oraz zestawu z rekablowanymi przez Forzę słuchawkami. Szkoda może bo chciałem właściwie Ciebie i Szwagiero poznać osobiście.Ale w momencie kiedy byłem było mnóstwo ludzi i byłeś mocno aktywny...

mamy więc do nadrobienia,,, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności