Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio Show 2013 - Warszawa - 9-10 listopada


RMS pl

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Którymi konkretnie głośnikami Pylon Audio tak się wszyscy zachwycają? I pod jaki sprzęt były podłączone? :)

Żeby nie było, że te Topazy to jakiś hiend, po prostu rzetelne granie w dobrej cenie, a nie przy wypuszczaniu akcja typu "no to dodajemy jedno zero do ceny".

 

Albo " Wstawimy subwoofer za stad reklamowy to się ludożerka nie jarnie..."

 

 

No w 2-3 miejscach to na bank gdzieś stał ten sub, bo bas zabijał z maleńkich monitorków - fizycznie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Którymi konkretnie głośnikami Pylon Audio tak się wszyscy zachwycają? I pod jaki sprzęt były podłączone? :)

Żeby nie było, że te Topazy to jakiś hiend, po prostu rzetelne granie w dobrej cenie, a nie przy wypuszczaniu akcja typu "no to dodajemy jedno zero do ceny".

 

Szwagiero, mógłbyś coś napisać więcej jak one grają? Interesują mnie kolumny Pylon Audio w kontekście mojego przyszłego zakupu audio stacjonarnego. Czy one grają równą? Słychać detale? Bas ma kopa? Są analityczne? Ciepłe? Chłodne? Mulaste?

 

Poszukajcie opisu różnych modeli Pylonów tutaj:

http://stereoikolorowo.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne wrażenia do Twoich, choć jeszcze ich za krótko słyszałem. LE2 nie słuchałem ale jak potem rozmawiałem z Emilem to one też są warte uwagi, szczególnie jak ktoś chce słyszeć mega szczegółowość. LE2 nie przypadły Ci do gustu? Robiłeś porównania do LE3? Chciałbym wiedzieć czego się spodziewać jak je wypożyczę.

 

To motywację kolego Fatso masz podobną - szukasz customów podobnych do Ety...one trochę uzależniają, ale w moim przypadku przy porównaniu z customami zaczynam mieć mieszane uczucia co do Ety, ale póki co na wyciąganie wniosków jeszcze za wcześnie.

 

Fajnie że trafiłeś na swoje brzmienie w customach. Jaki kolor shellu będziesz miał? Jaki artwork?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaczynam powoli odkładać na coś od Pitera. Tylko i tak będę musiał chyba najlepiej jeszcze raz wszystkie modele na spokojnie jakoś przesłuchać. Ciekawe czy do tego czasu wyjdzie M2 albo Harmony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem podobne wrażenia do Twoich, choć jeszcze ich za krótko słyszałem. LE2 nie słuchałem ale jak potem rozmawiałem z Emilem to one też są warte uwagi, szczególnie jak ktoś chce słyszeć mega szczegółowość. LE2 nie przypadły Ci do gustu? Robiłeś porównania do LE3? Chciałbym wiedzieć czego się spodziewać jak je wypożyczę.

 

To motywację kolego Fatso masz podobną - szukasz customów podobnych do Ety...one trochę uzależniają, ale w moim przypadku przy porównaniu z customami zaczynam mieć mieszane uczucia co do Ety, ale póki co na wyciąganie wniosków jeszcze za wcześnie.

 

Fajnie że trafiłeś na swoje brzmienie w customach. Jaki kolor shellu będziesz miał? Jaki artwork?

 

Le2 będą w kolejnej recenzji. Ale już wiem, że to stricte sceniczne słuchawki. Jeszcze się upewniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zaczynam powoli odkładać na coś od Pitera. Tylko i tak będę musiał chyba najlepiej jeszcze raz wszystkie modele na spokojnie jakoś przesłuchać. Ciekawe czy do tego czasu wyjdzie M2 albo Harmony. :)

Warto na spokojnie to zrobić. Przy pierwszych odsłuchach bardzieh mi się podobały pro100, później jednak stwierdziłem, że one nie sa dla mnie i jak już coś Music One są o wiele lepsze. Ostatecznie stanęło na pro210.

 

Flagship ma wyjść grudzień/styczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gwiazdki na pewno nie odłożę. :D Ja też się skłaniałem ku M1, ale 210pro nie słyszałem, a 330p tylko jedną słuchawkę także... Co prawda trochę sprzeczne informacje, bo Piotrek na Audio Show podał mi właśnie M1 jako najbliżesze PFE 1xx i Etymotic, a na stronie jako takie podaje 210pro. No nic czasu mam dużo. :) Zagranicznych firm już nie rozważam, bo nie odsłucham, a poza tym trzeba wspierać własnych producentów, tym bardziej, że jak widać osiągają bardzo wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności